×

Wyszukaj artykuł

Iniemamocni 2 – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 10-07-2019 | skomentuj

Iniemamocni 2 – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

plakat filmu

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Iniemamocni 2  – Twórcy i premiera

To kontynuacja pełnometrażowego filmu animowanego Iniemamocni z 2004r. Jest to przygodowy film dla całej rodziny, wyprodukowany ponownie przez Walt Disney Pictures oraz Pixar Animations. Tym razem reżyserem był Brad Bird, który również napisał scenariusz do filmu. Światowa premiera odbyła się 5 czerwca 2018r. Z budżetu w wysokości 200 mln dolarów, już w pierwszy weekend emisji udało się osiągnąć zysk 230 mln USD, co klasyfikuje ten film jako rekordowy pod tym względem. 
Gdzie oglądać Iniemamocni 2 online? Obecnie ten film w swojej ofercie mają co najmniej 3 platformy streamingowe – Player.pl, Fili.com i CDA.pl. Ten ostatni oferuje legalny dostęp do swoich treści użytkownikom, którzy wykupią abonament lub skorzystają z darmowego okresu testowego.

Przeczytaj również o innych najlepszych filmach animowanych

  Zobacz także  


Iniemamocni 2 – opis fabuły

Akcja Iniemamocnych 2 rozpoczyna się w niemal odwrotny sposób niż w części pierwszej. Po wydarzeniach sprzed roku, kiedy rodzina Parr zmierzyła się z Syndromem i odniosła wielkie zwycięstwo, Elastyna wraca na stałe do fachu superbohaterki. Spędza całe dnie na walce z siłami zła, wykorzystując swoją inteligencję i supermoc elastyczności. Kiedy ona ugania się za złoczyńcami, rolę gospodyni domowej przejmuje Pan Iniemamocny. Dba o dom, przygotowuje dzieciom posiłki i odbiera je ze szkoły oraz opiekuje się małym Jack-Jackiem. Z czasem ta bezczynność zawodowa doprowadza Boba do frustracji, którą podbijają nieprzewidywalne zdolności małego Jack-Jacka – podpalenia, wybuchy i ogólna rozróba – to codzienność. Pewnego dnia okazuje się jednak, że świat znowu potrzebuje całej rodziny superbohaterów. Kolejny czarny charakter planuje przejęcie władzy nad światem. Powstrzymać go mogą tylko Iniemamocni ze swoim przyjacielem Frożonem. Czas zjednoczyć siły i stawić czoła nowemu wyzwaniu!

Zobacz również inne Najlepsze filmy animowane

  Zobacz także  


Iniemamocni 2 – obsada

Jak zwykle w przypadku filmów animowanych, nie zobaczymy na ekranie twarzy znanych aktorów. Przedstawiamy listę osób, które użyczyły swojego głosu postaciom w wersji polskiej.

Piotr Fronczewski – Pan Iniemamocny (Bob)

Dorota Segda – Elastyna (Helen)

Karolina Gruszka – Wiola

Borys Wiciński – Max

Eli Fucile – Jack-Jack Parr

Olga Jackowska – Edna

Piotr Gąsowski – Mrożon

Jerzy Kryszak – Dicker

Ewa Prus – Telesa

Przemysław Nikiel – Kruszyciel

Nick Bir – Dzidzia demon

Mieczysław Morański – Refluks

Marcin Przybylski – Elektro

Marcin Troński – Człowiek Szpadel

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: