"Film o pszczołach" online - opis fabuły | obsada | opinie

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 11-09-2019

ocena: 0     skomentuj

Film o pszczołach – obsada

Wersja oryginalna:
Jerry Seinfeld jako Barry B. Benson
Renée Zellweger jako Vanessa
Matthew Broderick jako Adam
John Goodman jako Layton T. Montgomery
Polski dubbing:
Maciej Stuhr jako Barry B. Benson
Joanna Trzepiecińska jako Vanessa
Tomasz Bednarek jako Adam
Piotr Zelt jako Ken
Przeczytaj również: Epoka lodowcowa

Film o pszczołach plakat


Zobacz też wyróżnione noclegi na Pinbook.pl

Pensjonacik EGO

ul. Stadionowa 4,
Gołdap

80 zł

za Dobę

Ocena: Brak

Moroszka - Domki letnisk...

Krótka 7,
Władysławowo

100 zł

za Osobę

Ocena: Brak

Apartamenty Pod Kosarkam...

Ul. Skotnicka 87a,
Szczawnica

200 zł

za Dobę

Ocena: Brak


Film o pszczołach – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film animowany produkcji amrykańskiej stworzony przez studio DreamWorks Animation. Za reżyserię odpowiedzialni są Steve Hickner oraz Simon J. Smith, natomiast opracowaniem scenariusza zająli się Jerry Seinfeld, Spike Feresten, Barry Marder oraz Andy Robin. Tytuł ujrzał światło dzienne 28 października 2007 roku na ekranach kin światowych. Polscy widzowie mogli zapoznać się z tytułem najwcześniej 16 listopada 2007 roku. Barry po ukończeniu szkoły nie może się zdecydować na rodzaj pracy, którą będzie wykonywał. Pewnego dnia zaprzyjaźnia się z kwiaciarką Vanessą i poznaje dzięki niej świat ludzi, gdzie miód jest zabierany pszczołom. Dzieło nominowane było do 11 nagród filmowych, między innymi do Złotego Globu w kategorii najlepszy film nominowany w roku 2008 oraz nagrody Critics’ Choice w tej samej kategorii również w roku 2008.
Gdzie możemy obejrzeć „Film o pszczołach” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisie cda.pl, na platformie Netflix oraz w bibliotece filmów YouTube. Portale te, za niewielką opłatą dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.

Przeczytaj również: WALL-E

Film o pszczołach – opis fabuły

Barry właśnie ukończył studia i musi podjąć decyzje na jakim stanowisku przy produkcji miodu chce pracować. Problemem jest jednak to, że owa pszczoła wcale nie ma ochoty pracować przy produkcji miodu. Pewnego dnia, wraz z grupą zapylaczy wylatuje na misje zbioru nektaru. Przez przypadek wpada do jednego z mieszkań i gdy ma już zostać zgnieciony ratuje go kwiaciarka imieniem Vanessa. Gdy po paru dniach Barry odnajduje w sklepie spożywczym słoik miodu zaczyna czuć się wyzyskiwany i wytacza proces wielkim korporacjom produkującym miód.

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0