×

Wyszukaj artykuł

"Film o pszczołach" online - opis fabuły | obsada | opinie

Iwo | dnia: 11-09-2019 | skomentuj

"Film o pszczołach" online - opis fabuły | obsada | opinie

Film o pszczołach plakat

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH

Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Film o pszczołach – obsada

Wersja oryginalna:
Jerry Seinfeld jako Barry B. Benson
Renée Zellweger jako Vanessa
Matthew Broderick jako Adam
John Goodman jako Layton T. Montgomery
Polski dubbing:
Maciej Stuhr jako Barry B. Benson
Joanna Trzepiecińska jako Vanessa
Tomasz Bednarek jako Adam
Piotr Zelt jako Ken
Przeczytaj również: Epoka lodowcowa

  Zobacz także  


Film o pszczołach – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film animowany produkcji amrykańskiej stworzony przez studio DreamWorks Animation. Za reżyserię odpowiedzialni są Steve Hickner oraz Simon J. Smith, natomiast opracowaniem scenariusza zająli się Jerry Seinfeld, Spike Feresten, Barry Marder oraz Andy Robin. Tytuł ujrzał światło dzienne 28 października 2007 roku na ekranach kin światowych. Polscy widzowie mogli zapoznać się z tytułem najwcześniej 16 listopada 2007 roku. Barry po ukończeniu szkoły nie może się zdecydować na rodzaj pracy, którą będzie wykonywał. Pewnego dnia zaprzyjaźnia się z kwiaciarką Vanessą i poznaje dzięki niej świat ludzi, gdzie miód jest zabierany pszczołom. Dzieło nominowane było do 11 nagród filmowych, między innymi do Złotego Globu w kategorii najlepszy film nominowany w roku 2008 oraz nagrody Critics’ Choice w tej samej kategorii również w roku 2008.
Gdzie możemy obejrzeć „Film o pszczołach” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisie cda.pl, na platformie Netflix oraz w bibliotece filmów YouTube. Portale te, za niewielką opłatą dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.

Przeczytaj również: WALL-E

  Zobacz także  


Film o pszczołach – opis fabuły

Barry właśnie ukończył studia i musi podjąć decyzje na jakim stanowisku przy produkcji miodu chce pracować. Problemem jest jednak to, że owa pszczoła wcale nie ma ochoty pracować przy produkcji miodu. Pewnego dnia, wraz z grupą zapylaczy wylatuje na misje zbioru nektaru. Przez przypadek wpada do jednego z mieszkań i gdy ma już zostać zgnieciony ratuje go kwiaciarka imieniem Vanessa. Gdy po paru dniach Barry odnajduje w sklepie spożywczym słoik miodu zaczyna czuć się wyzyskiwany i wytacza proces wielkim korporacjom produkującym miód.

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz