×

Wyszukaj artykuł

Szybcy i Wściekli 8 - gdzie oglądać cały film online?

Redakcja Pinbook | 24-07-2019 | skomentuj

Szybcy i Wściekli 8 - gdzie oglądać cały film online?

Szybcy iWściekli 8 plakat online

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Szybcy i Wściekli 8 - twórcy i premiera

To pełnometrażowy film akcji multinarodowej produkcji(Francja, Japonia, Kanada, USA, Wielka Brytania, Samoa). Tytuł ujrzał światło dzienne 4 kwietnia 2017 roku w kinach światowych, na rodzime ekrany zawitał natomiast dopiero 21 kwietnia tego samego roku. Za reżyserię odpowiedzialny jest F. Gary Gray, opracowaniem scenariusza zajął się Chris Morgan. Film, jak wskazuje tytuł, jest ósmą częścią serii Szybcy i Wściekli, która rozpoczęła się w roku 2001 i zmieniła świat, zwłaszcza dla miłośników czterech kółek. Ta iteracja serii otrzymała aż 8 nominacji do nagród, jednak żadnej statuetki nie udało się zdobyć.
Gdzie można obejrzeć Szybkich i Wściekłych cały film online? Tytuł znajdziemy na platformie Netflix oraz możemy go wykupić z biblioteki YouTube. Dostępny jest również w serwisie cda.pl.

  Zobacz także  


Szybcy i Wściekli 8 – opis fabuły 

Dominic Torretto i Letty spędzają miesiąc miodowy, w tym czasie reszta ekipy również próbuje prowadzić zwyczajne życie. Jednak spokój nie jest im dany. Pewnego dnia w Nowym Jorku pojawia się piękna Cipher. Cyberterrorystka przejmuje zdalne sterowanie and setkami samochodów i w mieście wybucha chaos – a to dopiero początek planowanych przez nią zniszczeń. Hakerka wciąga Torrettto w niebezpieczną grę – pod wpływem Cipher, Dom zdradza rodzinę. Przeciw Dominkowi – do niedawna najlepszemu przyjacielowi, występują więc Hobbs i jego Ludzie. Niespodziewanie do grupy dołącza jej dawny wróg Shaw. Letty postanawia za wszelką cenę sprowadzić Doma bezpiecznie do domu.

Przeczytaj również: Fighter - walcz o to co kochasz

  Zobacz także  


Szybcy i Wściekli 8 – obsada

Vin Diesel jako Dominic Torretto
Jason Statham jako Deckard Shaw
Dwayne Johnson jako Luke Hobbs
Michelle Rodriguez jako Letty
Tyrese Gibson jako Roman Pearce
Ludacris jako Tej Parker
Charlize Theron jako Cipher
Kurt Russel jako Pan Nikt

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: