Shazam! - gdzie oglądać online

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 22-08-2019

ocena: 0     skomentuj

Shazam! - twórcy i premiera 

To pełnometrażowy fantastycznonaukowy film akcji produkcji amerykańskiej. Scenariusz powstał na podstawie serii komiksów o bohaterze o tym samym imieniu, wydawcnictwa DC Comics. Scenariusz opracowali Henry Gayden i Darren Lemke. Reżyserią zajął się David F. Sandberg. Tytuł ujrzał światło dzienne 15 marca 2019 roku. W rolacha głównych wystąpili: Zachary Levi, Asher Angel, Mark Strong, Grace Fulton, Jack Dylan Grazer, Ian Chen, Jovan Armand, Faithe Herman, Djimon Hounsou. Jest to opowieść chłopcu, który za pomocą jednego słowa "Shazam" oraz odrobiny magii stał się superbohaterem. Mimo, że jego ciało zmienia się nie do poznania, on w środku pozstaje małym chłopcem, dlatego swoją moc wykorzystuje głównie do zabawy. Film otrzymał dotychczas aż dziesięć nominacji do różnego rodzaju nagód, niestety żadnej nie otrzymał. 
Gdzie możemy obejrzeć "Shazam!" cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisie cda.pl. Portal ten za drobną opłatą daje nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online. 
Przeczytaj również: Niedobrani

Shazam plakat


Zobacz też wyróżnione noclegi na Pinbook.pl

Pensjonacik EGO

ul. Stadionowa 4,
Gołdap

80 zł

za Dobę

Ocena: Brak

Moroszka - Domki letnisk...

Krótka 7,
Władysławowo

100 zł

za Osobę

Ocena: Brak

Apartamenty Pod Kosarkam...

Ul. Skotnicka 87a,
Szczawnica

200 zł

za Dobę

Ocena: Brak


Shazam! - opis i fabuła 

Jest to historia o tym, że każdy z nas ma w sobie superbohatera. Jedyne czego potrzebujemy to trochę magii, aby z siebie wydobyć. Bill Batson musiał wypowiedzieć tylko jedno słowo, aby stać się superbohaterem. Tym słowem było tytułowe Shazam! Po jego wypowiedzeniu, za sprawą starożytnego czarownika, staje się superbohaterem z krwi i kości. Shazam jednak nadal w środku pozostaje dzieckiem, dlatego swoją moc wykorzystuje głównie do zabawy. Sielnka jednak szybko się kończy, gdy musi stawić czoło zabójczym siłom zła i uratować świat przed niebezpieczeństwem. 
Shazam! kadr
Przeczytaj również: Kurier 

Shazam! - obsada 

Zachary Levi jako Shazam
Mark Strong jako Dr Sivana
Asher Angel jako Billy Batson
Jack Dylan Grazer jako Freddy Freeman
Adam Brody jako Superbohater Freddy
Djimon Hounsou jako Czarodziej
Faithe Herman jako Darla Dudley
Meagan Good jako Superbohaterka Darla

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0