×

Wyszukaj artykuł


Kapitan Marvel - gdzie oglądać online

Redakcja Pinbook | 22-08-2019 | skomentuj

Kapitan Marvel - gdzie oglądać online

Kapitan Marvel plakat

Oceń


Kapitan Marver - twórcy i premiera 

To pełnometrażowy fantastycznonaukowy film akcji produkcji amerykańskiej. Reżyserami są Anna Boden i Ryan Fleck, którzy opracowali scenariusz razem z Genevą Robertson-Dworet. W rolach głównych występują: Brie Larson, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Djimon Hounsou, Lee Pace, Lashana Lynch, Gemma Chan, Annette Bening, Clark Gregg oraz Jude Law. Tytuł ujrzał światło dzienne 27 lutego 2019 roku w kinach amerykańkich. Polscy widzowie mogli go zobaczyć od 8 marca 2019 roku. Jest to historia o Carol Dancers, która w latach dziewięćdziesiątych staje się najpotężniejszą superbohaterką. W tym czasie rozpoczyna się także międzygalaktyczna wojna między dwoma obcymi rasami. Film powstał na podstawie serii komiksów wydawnictwa Marvel Comics. Film wygrał nagrodę Złoty Popcorn, od stacji MTV, za najlepszą scenę walki. Chodzi o scenę, w której Kapitan Marvel walczy z Minn-Erva. 
Gdzie możemy obejrzeć "Kapitan Marvel" cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisie cda.pl. Portal ten, za niewielką opłatą daje nam dostęp do pokaźnej biblioteki filmów i seriali online. 
Przeczytaj również: Alita: Battle Angel 

  Zobacz także  


Kapitan Marvel - opis fabuły 

Przenosimy się do lat dziewiećdziesiątych dwudzestego wieku, wtedy to na ziemię dociera galaktyczna wojna. Superbohaterka Carol Danvers wraz z sojusznikami wychodzi na przeciw wrogom. Film opowiada o przygodach Kapitan Marvel oraz o jej drodze do tytułu "największej superbohaterki wszechświata". 

Przeczytaj również: Pewnego razu... w Hollywood

  Zobacz także  


Kapitan Marvel - obsada 

Brie Larson jako Carol Danvers / Vers / Kapitan Marvel
Samuel L. Jackson jako Nick Fury
Ben Mendelsohn jako Talos / Keller
Jude Law jako Yon-Rogg
Annette Bening jako Najwyższa Inteligencja / Mar-Vell
Lashana Lynch jako Maria Rambeau
Clark Gregg jako Agent Coulson
Rune Temte jako Bron-Char
Gemma Chan jako Minn-Erva
Algenis Perez Soto jako Att-Lass
Djimon Hounsou jako Korath
Lee Pace jako Ronan
Chuku Modu jako Soh-Larr
Matthew Maher jako Norex
Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz