× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Kryminał z klasą

Dżentelmeni - oni nie rozmawiają o pieniądzach

Redakcja Pinbook | 04-02-2020 | skomentuj

Dżentelmeni - oni nie rozmawiają o pieniądzach

Materiały promocyjne filmu

Oceń


Brytyjski baron narkotykowy próbuje za wszelką cenę sprzedać swoje wysoko opłacalne imperium dynastii miliarderów pochodzących z Oklahomy. To będzie prawdziwy kryminał z klasą! Czyżby to Guy Ritchie wracał do swoich korzeni?

Gatunek: Kryminał / Akcja
Produkcja: USA
Rok produkcji: 2019
Reżyseria: Guy Ritchie
Scenariusz: Guy Ritchie

  Zobacz także  


Opis filmu

Mickey Pearson to Amerykanin, który zbudował w Londynie swoje wielkie imperium narkotykowe. Półświatek z miasta dostaję informację, że planuje on wycofanie z rynku. Być może to przez Brexit? W każdym razie Brytyjczycy z szemranych gangów planują już przejąć jego biznes. Pearson dostaje intratne oferty, pochlebstwa i… groźby. Niektórzy usilnie próbują go przyprzeć do muru i szantażują, a inni chcą go przekupić. On jednak nie podjął jeszcze żadnej ostatecznej decyzji. Niektórzy robią wszystko, aby to przyspieszyć. Pewien dziennikarz planuje kompletnie zmienić zasady gry swoim cwanym przekrętem. Ale proszę Państwa – czym jest to dla amerykańskiego ducha, wspaniałego gangstera Pearsona?! Wojna będzie bardzo kosztowna… „Ale dżentelmeni przecież nie rozmawiają o pieniądzach”.

  Zobacz także  


Zwiastun


Obsada

Matthew McConaughey – Mickey Pearson
Charlie Hunnam
Colin Farrell
Hugh Grant – Fletcher
Jeremy Strong – Mathew
Michelle Dockery
Henry Golding
Wszystko na temat:

Filmy 2019 Wszystkie tagiDodaj komentarz