× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Urodziny cioci

Życzenia, wierszyki oraz kartki na urodziny cioci

Redakcja Pinbook | 12-12-2019 | skomentuj

Życzenia, wierszyki oraz kartki na urodziny cioci

Fotografia poglądowa

Oceń


Życzenia urodzinowe dla Cioci

Ciocia to wyjątkowa postać w naszym życiu i kulturze. Nieśmiertelne piosenki o tym co dzieje się na jej imieninach oraz obraz typowej ciotki, która każdą wizytę w naszym domu traktuje jako możliwość podtuczenia nas oraz wypieszczenia na stałe wpisały się w nasze pojęcie o tym krewnym. Niejednokrotnie obecna na naszych urodzinach i obsypująca nas podarkami Ciocia, raz do roku również ma swoją rocznicę. Czas wreszcie podziękować jej za uczucia, którymi nas obdarza oraz jej wkład w nasze wychowanie. Jak to zrobić? Kupić jej bombonierkę i inne słodkości? Oczywiście, na pewno ucieszy się ze słodkości i ładnych drobiazgów, w końcu to kobieta. Może jednak w tym roku dasz jej coś wyjątkowego, wykonanego przez siebie, od serca? Polecamy szczere i autorskie życzenia! Nie wiedzieć czemu, ich znaczenie jakby zmniejszyło się. Nie przykładamy już takiej wagi do tego by oprócz materialnego podarunku przekazać swoje uczucia, a przecież nic tak nie ucieszy bliskiej nam osoby jak świadomość, że nam na niej zależy i jest wyjątkowa. 

Wierszyki urodzinowe dla Cioci

U cioci to nie tylko imieniny! Wyraź się artystycznie i przekaż swoje intencje oraz uczucia jakie żywisz wobec ukochanej cioci. Jak to najlepiej zrobić? Oczywiście, składając życzenia. Cóż jednak, kiedy życzenia składaliśmy w zeszłym roku, a teraz chcielibyśmy podnieść wyżej poprzeczkę? Spróbuj zabawić się w poetę i przygotuj wyjątkowy, oryginalny wierszyk urodzinowy, który powali twoją Ciocię na kolana. Nigdy nie miałeś talentu pisarskiego? Nie szkodzi, spróbuj małymi krokami wypunktować wszystkie wasze wspólne chwile, jej zalety i to czego jej szczerze życzysz w nadchodzących latach. Taką listę obierz w literacki język, dodaj trochę komplementów i szczyptę humoru. Gotowe! Twój pierwszy wiersz urodzinowy!

Kartki urodzinowe dla Cioci

Jak sprawić by twoje pierwsze, tak wyjątkowe życzenia zostały z Ciocią na dłużej? Przelej swoje intencje na gustowną kartkę urodzinową, ozdobioną humorystycznymi grafikami i osobiście wręcz ją solenizantce. Gwarantujemy, że ilekroć wróci do twojego prezentu, na jej twarzy pojawi się serdeczny uśmiech, a to przecież największy prezent! 
Jeśli potrzebujesz inspiracji, znajdziesz je na naszej stronie. Korzystaj śmiało!

  Zobacz także  


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz