× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


60 urodziny

Życzenia, wierszyki oraz kartki na 60 urodziny

Redakcja Pinbook | 12-12-2019 | skomentuj

Życzenia, wierszyki oraz kartki na 60 urodziny

Fotografia poglądowa

Oceń


Życzenia na 60 urodziny

Kiedy pewnego dnia człowiek budzi się i uświadamia sobie, że właśnie stał się 60-latkiem, jego odczucia mogą być różne. Niektórych przeraża wizja, że kiedyś w końcu i oni dożyją tego wieku, a 59. urodziny traktują jako ostatni rok przed śmiercią. Nie wiedzieć czemu! Wszak wiek to tylko liczba, a ten kto się czuje młody ten nim pozostaje do samego końca. Kiedy na liczniku naszego wieku pojawia się z przodu szóstka, nie jest to żadnym powodem do smutku. W życzeniach z tej okazji, warto uświadomić solenizanta jakie zalety ma doświadczenie, które zdobył przez swoje życie. Jeśli nie masz pomysłu jak przekazać swoje intencje i jednocześnie nie urazić adresata, skorzystaj z naszych propozycji. Być może zainspirują Cię do stworzenia swoich unikatowych życzeń.

Wierszyki na 60 urodziny

Układanie wierszyków to nie tylko sposób na życzenia dla dzieci. 60-latek ucieszy się z nich niemniej niż 10-latek, a zgrabne ich sformułowanie i humorystyczne podejście sprawią, że na jego twarzy zagości uśmiech. Nieważne czy ułożony przez Ciebie, czy zainspirowany czyimś innym poematem. Krótki wierszyk, rymowanka, w której zarówno uhonorujesz doświadczenie i wiedzę, jaką posiadł solenizant, jak i przywołasz wspomnienia – to właśnie przepis na wyjątkowe życzenia, które zapadną w pamięć. Podaruj komuś uśmiech na twarzy i spraw by nie znikł, aż do kolejnych urodzin. 

Kartki na 60 urodziny

Osobiście złożone, twarzą w twarz życzenia to najlepsza forma na wyrażenie swoich intencji. Jak sprawić, by słowa wypowiedziane przez nas w tym dniu nie zaginęły w pamięci? Użyć w tym celu gustownej kartki urodzinowej! Tematyczna grafika opatrzona zręcznymi i szczerymi życzeniami, czy to prozaicznymi, czy w formie wierszyka – taki prezent na pewno zwróci uwagę solenizanta. Dzięki namacalnej formie zapisu, nasz 60-latek w każdej chwili będzie mógł wrócić do tej wyjątkowej rocznicy i przypomnieć sobie ten miły czas, jak i podnieść się na duchu w cięższych chwilach. Jeśli nie masz pomysłu jak wykonać taką kartkę, zajrzyj na naszą stronę i skorzystaj z gotowych lub zainspiruj się do stworzenia własnej i unikalnej.

 

  Zobacz także  


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz