Zobacz piękne życzenia, wierszyki i kartki na Pierwszą Komunię Świętą

Średnia ocena (5)

Wyślij Piękne Życzenia


01-402 Warszawa
woj. Mazowieckie
Wolska 11

www: pinbook.pl/zyczenia-kartki

Wyślij wiadomość

Życzenia na Komunię

Pierwsza komunia święta to prawdziwe wydarzenie wśród katolików. Uroczystość ta pozwala dzieciom po raz pierwszy przyjąć Eucharystię, czyli krew i ciało Chrystusa pod postacią chleba. Większość rodziny towarzyszy dziecku w tej uroczystości, jest to bowiem ogromne wydarzenie duchowe. Utarło się, że to dzień, w którym dziecko dostaje również prezenty od swoich bliskich, aby lepiej zapamiętało ten moment. Warto złożyć dzieciom piękne życzenia z okazji Komunii. To muszą być wzruszające życzenia, które nawiązują do wiary chrześcijańskiej – dziecko musi bowiem zdawać sobie sprawę z tego, że jest to jedno z najważniejszych wydarzeń duchowych, których doznaje ze strony kościoła.

Wierszyki na Komunię

Wierszyki komunijne mogą być świetne do wpisania dedykacji w książce lub zapisania ich w specjalnej kartce, którą decydujemy przekazać się z tej okazji dziecku. Jeśli ktoś jest zdolniejszy – może ułożyć taki wierszyk samodzielnie, aby zaskoczyć malucha. Nie wszyscy jednak mają taką możliwość – wtedy z pomocą przychodzi Internet, który proponuje wiele różnych możliwości w kwestii wierszyków na Komunię.

Kartki na Komunię

W okresie komunijnym pojawiają się one w każdym większym sklepie. Kartki na Pierwszą Komunię Świętą są doskonałym pomysłem na uzupełnienie swojego prezentu. Dzięki nim dziecko zawsze będzie mogło wrócić do tego dnia pamięcią i ciepło go wspomnieć. Jest to bowiem jedno z ważniejszych duchowych przeżyć w ich życiu. Trzeba jednak pamiętać, że aby się w taką kartkę wyposażyć – należy kupić ją dużo wcześniej, bowiem gdy zaczynają się Komunie sprzedają się one bardzo szybko.