Piękne życzenia, kartki oraz wierszyki na Dzień Dziadka

Średnia ocena (5)

Wyślij Piękne Życzenia


01-402 Warszawa
woj. Mazowieckie
Wolska 11

www: pinbook.pl/zyczenia-kartki

Wyślij wiadomość

Życzenia na Dzień Dziadka

Dziadkowie to bardzo ważne postaci dla każdego wnuczka. Dziadkowie wychowywali naszych rodziców – są dla nas wzorem do naśladowania. Zawsze pobłażliwi dla swoich wnucząt. Kochani i ciepli. Opowiadają ciekawe historie, uczą, edukują, bawią się. Mają wiele siły, więc chętnie poświęcają nam swój czas na różne swawole. Bronią przed całym złem świata. Są dla nas bohaterami, choć nie noszą peleryny. Kochamy swoich dziadków! Warto więc pamiętać, że Dzień Dziadka w Polsce obchodzony jest dzień po Dniu Babci – czyli 22 stycznia. Z tej okazji warto złożyć im piękne życzenia, aby podkreślić to, jak bardzo doceniamy ich obecność w naszych życiach. Żeby pokazać im jak bardzo są dla nas ważni. Ci, którzy są bardziej zdolni – sami mogą złożyć swoje życzenia dziadkowi. Dla tych, którzy nie do końca wiedzą jak to zrobić, żeby chwycić za serce – mogą poszukać życzeń z okazji Dnia Dziadka w Internecie, których jest naprawdę bardzo dużo. Można wypełnić nimi laurkę lub kartkę z życzeniami, którą chcemy im podarować.

Wierszyki na Dzień Dziadka

Dzieci w przedszkolu korzystają z tego rozwiązania, żeby umieścić je na laurkach, które dają dziadkom z okazji Dnia Dziadka. Ale mogą skorzystać też z tego starsze wnuczęta, aby wypełnić piękną kartkę z tej okazji, którą dziadek będzie mógł postawić sobie na półeczce w swoim domu czy mieszkaniu. Wierszyki na Dzień Dziadka można ułożyć samemu, ale można również znaleźć gotowe w Internecie. To bardzo miły sposób na to, żeby pokazać dziadkom jak bardzo ich kochamy.

Kartki na Dzień Dziadka

Poruszaliśmy ten temat wyżej – jest to bardzo miłe, dołączyć to swojemu dziadkowi do prezentu. Można napisać tam wszystko – dlaczego go kochamy, czemu jest dla nas ważny, przepisać jakiś wierszyk lub napisać życzenia. Kartki na Dzień Dziadka są dostępne we wszystkich sklepach od początku stycznia. Warto się po nią przejść i pokazać dziadziowi jak jest dla nas ważny. W końcu to nasz wielki bohater!