Wierszyki, życzenia i kartki z okazji Dnia Chłopaka na Pinbook.pl

Średnia ocena (5)

Wyślij Piękne Życzenia


01-402 Warszawa
woj. Mazowieckie
Wolska 11

www: pinbook.pl/zyczenia-kartki

Wyślij wiadomość

Życzenia na Dzień Chłopaka

W opozycji dla Dnia Kobiet mamy również Dzień Chłopaka. W Polsce obchodzi się je 30 września i jest świetnym momentem na to, aby pokazać swoim ukochanym – mężom, chłopakom, tatusiom jacy są dla nas ważni za codzienny trud, który wykazują w codziennym życiu ze swoimi ukochanymi kobietami. Za zabijanie pająków, naprawianie wszystkiego co naprawy wymaga. Po prostu za to, że są! Piękne życzenia na Dzień Chłopaka można znaleźć w Internecie, jeśli ktoś nie może wpaść na jakiś świetny pomysł jak powinny one wyglądać. Najlepiej jednak napisać je samemu – z głębi serca, żeby miały one jeszcze większą wartość. Z pewnością ukochany chłopak ucieszy się, kiedy dostanie takie piękne życzenia.

Wierszyki na Dzień Chłopaka

Dla tych, którzy chcą absolutnie zaskoczyć bliskiego sercu chłopaka lub mężczyznę, dobre będzie wybranie wierszyków z okazji Dnia Chłopaka. Często są one przezabawne, ale zdarzają się również takie, które mają naprawdę wielką moc i rozkładają każdego na łopatki (chociaż oczywiście chłopaki nie płaczą!). Każdy może sam spróbować napisać jakiś wierszyk, ale tak jak życzeń – jest tego również mnóstwo w Internecie.

Kartki na Dzień Chłopaka

Macie już prezent dla swojego mężczyzny, ale zawsze możecie dorzucić do tego piękną kartkę, w której napiszecie cudowne życzenia lub zamieścicie wierszyk. To naprawdę świetna pamiątka, która może zdobić jakąś półeczkę w mieszkaniu. Niestety, nieczęsto można spotkać się z kartką na Dzień Chłopaka. Całe szczęście jest również opcja alternatywna. Większość mężczyzn uwielbia ciekawe rozwiązania technologiczne, więc dlaczego by nie wysłać im specjalnej e-kartki, czyli takiej, która stworzona została za pośrednictwem Internetu i jego dóbr? Można zaprojektować ją samemu lub wybrać gotowy wzór, a następnie przesłać SMS-em lub e-mailem do ukochanego chłopaka. Na pewno będzie to dla nich niemałym zaskoczeniem! Spróbujcie i zobaczcie ich minę, kiedy odbiorą taką piękną, dedykowaną im kartkę. I to przez Internet! Będą zaskoczeni.