× Biznes i Praca Dom i Ogród Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kultura i Rozrywka Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Wiadomości Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


  Życzenia  

Piękne życzenia i kartki urodzinowe i imieninowe

Życzenia i kartki urodzinowe

Jeśli chcesz wysłać życzenia urodzinowe za pomocą sms lub maila to obecnie istnieje wiele serwisów zarówno darmowych jak i płatnych pozwalających na wysyłanie pieknych życzeń do odbiorców bez potrzeby przepisywania ich do telefonu. Konfigurując wiadomość na stronie internetowej możesz wysłać życzenia imieninowe bez potrzeby rejestrowania konto lub wklejania tekstu do telefonu. Wystarczy tylko wybrać interesujące nas życzenia, podać numer telefonu odbiorcy na stronie internetowej i wysłać je bezpośrednio z serwisu www. W ten sposób mamy pwność, że przy przepisywaniu życzeń nie popełniliśmy błedu ani nie zrobiliśmy literówki.

Obecnie ta forma komunikacji jest najbardziej rozpoznawalnym sposobem do masowego wysyłania życzeń do dużej liczby odbiorców. Jesli nie chcesz ręcznie wpisywać życzeń urodzinowych to możesz na stronie internetowej wpisać wiele numerów jeden pod drugim a serwis sam roześle Twoje życzenia do wskazanych odbiorców

Składanie życzeń SMSem weszło już na stałe do naszych zwyczajów i nie ma w tym nic złego. W przeciwieństwie do tradycyjnych kartek z życzeniami, dochodzą natychmiastowo, nie giną na poczcie, a ich wysyłka nie opóźnia się, przez co mamy pewność, że zawsze docierają na czas. Ponadto, możemy wysyłać je też w weekendy i dni świąteczne, kiedy urzędy pocztowe są zamknięte. Życzenia imieninowe SMS dają nam możliwość złożenia komuś życzeń urodzinowych, imieninowych czy świątecznych nawet tuż po północy lub o innej dowolnej porze dnia. Jeśli akurat zapomnieliśmy złożyć komuś życzeń, wysyłając je SMSem możemy od razu nadrobić straty - w przypadku tradycyjnych kartek musielibyśmy poczekać kilka dni na to, aż dotrą do odbiorcy, a data stempla pocztowego zdradzałaby, że są to życzenia spóźnione. Dzięki SMSom, mamy możliwość złożenia ich na ostatnią chwilę.

Życzenia i kartki imieninowe

Dzięki naszej bazie życzeń SMS oraz e-kartek znajdziesz piękne i zabawne życzenia na każdą okazję - na 18-tki, urodziny, imieniny, Boże Narodzenie, Wielkanoc, z okazji jubileuszu oraz przejścia na emeryturę. Jeśli nie jesteś dobry w wymyślaniu życzeń, skorzystaj z naszych gotowych wierszyków i życzeń, dzięki którym szybko znajdziesz odpowiednie dla swoich bliskich. Zaoszczędź swój czas i wyślij piękne życzenia urodzinowe, imieninowe, życzenia bożonarodzeniowe, lub piękne kartki wielkanocne bądź na 18 urodziny przy pomocy naszej bazy życzeń SMS. Dzięki nim podarujesz ciepłe wspomnienia, pokazując, że pamiętasz o swoich najbliższych, a z naszej bazy wybierzesz życzenia SMS dopasowane do osób, którym chcesz je złożyć - a to wszystko szybko, bezstresowo i na czas.