× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


5 rzeczy, których mężczyźni nie lubią w kobietach

Redakcja Pinbook | 01-04-2019 | skomentuj

5 rzeczy, których mężczyźni nie lubią w kobietach

Oceń


Kobiety są wymagające – to prawda. I niestety często zapominają, że faceci też mogą czegoś wymagać. Dobrze jest, jeśli dajemy od siebie tyle, ile dostać chcemy. Ale przecież nie zawsze tak jest. Zanim związek przejdzie na zupełnie inny etap – trzeba się dobrze poznać. I… No właśnie. Nie wszystkie cechy kobiet są akceptowane przez mężczyzn. Tak, jak kobiety mają cechy, których nie lubią u facetów, tak i mężczyźni mają swoje typy. Czy one pokrywają się z tym, czego dziewczyny nie lubią w swoich chłopakach?

  Zobacz także  


1. Nieumiejętność prowadzenia rozmowy

To nawet lekko powiedziane. Kobieta nie ma nic ciekawego do powiedzenia i w kółko nawija o tym, że kupiła nową bluzkę, szminkę czy perfumy? W zasadzie jest stracona. Oczywiście, jeśli mowa o kandydatce na potencjalną partnerkę. Faceci naprawdę nie są w stanie słuchać kolejnych plotek z życia gwiazd, tego co dzisiaj zjadła na śniadanie, ani że widziała wspaniałe buty na wystawie jednego ze sklepów. Oczywiście, czasami o tym porozmawiać jest OK. Ale jeśli na dłuższą metę nie można porozmawiać o czym poważnym, co mogłoby wnieść coś do życia mężczyzny – robi się tragedia.

2. Przesadna zazdrość

Nie ma nic gorszego dla faceta niż dziewczyna, która jest przesadnie zazdrosna. Nawet o wyjścia z kumplami bo „pewnie będziecie w klubie ze striptizem”. To ściśle się wiążę również z zaufaniem, a raczej jego brakiem. Kobiety powinny być pewne swoich ukochanych – że nie zrobią nic, co mogłoby je skrzywdzić. Ale kiedy same wkręcają się w spiralę zazdrości, wpierając ją mężczyźnie – prędzej czy później facet kompletnie się tym zmęczy i postanowi zakończyć relację.

zdj1

3. Nachalność

„Czemu mi nie odpisujesz?”, „Aha, nie chcesz ze mną rozmawiać”… I tak dalej. Faceci też mają swoje życie. Też mają prawo nie odpisywać po kilku minutach. Musimy to zrozumieć, że nikogo nie można zamknąć w klatce. Nawet, jeśli byłaby złota. Ciągłe, uporczywe szukanie kontaktu z mężczyzną szybko go zmęczy, bo będzie czuł się osaczony. A co za tym idzie – da to zupełnie odwrotny skutek. Jeszcze rzadziej będzie chciał się kontaktować. Dlatego właśnie kobiety powinny zrozumieć, że to nie jest dobre wyjście.

  Zobacz także  


4. Wygórowane oczekiwania

Żadna z nas nie ma prawa oczekiwać od faceta rzeczy niemożliwych. Nie można nastawiać się, że zawsze mężczyzna będzie za nas płacił – to jest nie fair. Nie można również liczyć, że porzuci dla nas całkowicie wszystkie przyzwyczajenia i swoje dotychczasowe życie. Możemy sugerować, rozmawiać, wypracowywać wszystko wspólnie. Ale stawianie warunków i nakazywanie różnych rzeczy nie będzie miało dobrego skutku.

zdj2

5. Niby kobieta, a jednak mężczyzna

Kobieta powinna być delikatna. Facetów odstrasza to, że próbuje za wszelką cenę manifestować, że jest taka, jak facet. Dlatego wszelkie wulgaryzmy, dziwne odzywki w stylu mężczyzn… Nie podziałają na nich dobrze. Wbrew pozorom, faceci chcą dbać o swoje kobiety i otaczać je bezpiecznym ramieniem. Nie brzmi to dobrze, jeśli co drugie słowo u dziewczyny to przekleństwo, a wita się ze swoim wybrankiem słowami „elo mordo”. Ciągłe zapewnianie, że szafkę skręcimy same, że to przeniesiemy i tu same wywiercimy dziurę sprawia, że facet zaczyna się zastanawiać „to do czego ja ci jestem potrzebny skoro jesteś taka samodzielna?”.

Jak widać, niektóre oczekiwania mężczyzn są bardzo proste. Tak samo jak kobiety – mają oni swoje typy, których się przeskoczyć nie da. Najważniejsze jest jednak, aby rozmawiać. A wszystko da się jakoś pokonać.
Wszystko na temat: