× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Jak rozpalić ogień w łóżku na nowo?

Redakcja Pinbook | 23-04-2019 | skomentuj

Jak rozpalić ogień w łóżku na nowo?

Oceń


Czasami atmosfera w łóżku trochę przygasa, więc trzeba zrobić coś, co mogłoby ją na nowo rozgrzać. Niektóre sposoby są kompletnie niezawodne, więc jeśli czujecie, że powoli w łóżku wieje nudą, a sypialnia przestaje się kojarzyć z niesamowitymi igraszkami... Pora coś z tym zrobić. Oto kilka sprawdzonych sposobów, żeby rozgrzać na nowo ogień.

  Zobacz także  


1. Znajdźcie swoje czułe punkty, których dotykanie was pobudzi

Niektórzy uwielbiają całusy po karku, niektórych podnieca dotykanie wzdłuż kręgosłupa. Niektórzy najwrażliwsze miejsca mają na wewnętrznej stronie ud... Można by wymieniać i wymieniać. Czasami wystarczy tylko dotykać partnera w tych miejscach, czasem może musnąć wargami albo nosem. Techniki dowolne – ważne, żeby podniecić swojego kochanka, aby miał nagle chęć na długie harce pod kołdrą w zaciszu waszej sypialni.

2. Zabawki w ruch!

Być może nie pomoże nic innego jak wprowadzenie do sypialni dodatkowych zabawek. Może jakieś pejcze, kajdanki, wibratory albo jeszcze jakieś inne gadżety erotyczne? To dopiero urozmaicenie! Możecie zacząć najpierw od pierścieni wibrujących na penisa, może jakaś prezerwatywa z fikuśnym wykończeniem? Możecie również wypróbować specjalne żele do masażu z afrodyzjakiem. A potem, jeśli będziecie mieli chęć – można dodać jeszcze więcej i więcej gadżetów. Może spodoba wam się tak bardzo, że w pewnym momencie pójdziecie kompletnie na całość?

zdj1

3. Pikantne SMS-y

Może nie jest to działanie, które bezpośrednio odbywa się w sypialni, ale szybko was tam doprowadzi. Możecie SMS-ować w ten sposób w ciągu dnia, albo wtedy, kiedy jesteście już razem w domu, ale w osobnych pokojach. Gwarantuję, że podziała to bardzo pobudzająco i partner lub partnerka szybko się znajdą obok. Powiedzcie co byście ze sobą wzajemnie zrobili, pobudzajcie wszelkie zmysły i do dzieła!

  Zobacz także  


4. Zachowujcie się trochę jak nastolatkowie

Zazwyczaj od razu dopadacie do siebie, nie dajecie szansy trochę na siebie poczekać? A może właśnie w tym jest pies pogrzebany? Może musicie trochę się podotykać przez ubrania albo poocierać się o siebie, nie pozbywając się części garderoby? W pewnym momencie będziecie siebie tak spragnieni, że dosłownie się na siebie rzucicie, rozrywając ciuchy. Wtedy – najlepszy seks w życiu gwarantowany.

zdj2

5. Trochę przebierania

Może warto zagrzać swojego mężczyznę do działania przebierając się w coś niezwykle seksownego? Może jakaś policjantka albo pielęgniarka? Może strój sprzątaczki albo słodkiego króliczka? A może dodać do tego striptiz? A może po prostu wystarczy kawałek seksownej bielizny, jeśli nigdy wcześniej tego nie robiliście?

Jak widać – sposobów na rozgrzanie atmosfery w łóżku jest naprawdę sporo. Można zastosować wszystkie, albo każdy z osobna. Można także wymyślić jeszcze coś innego np. pomalować się farbkami, spróbować jadalnej bielizny lub jeszcze czegokolwiek innego. W końcu nie ma nic lepszego niż dobry seks.
Wszystko na temat: