× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Dopasowanie seksualne na podstawie znaków zodiaku

Redakcja Pinbook | 01-04-2019 | skomentuj

Dopasowanie seksualne na podstawie znaków zodiaku

Oceń


Są rzeczy o które pytamy na pierwszej randce, bo niesamowicie nas interesują. Ale są także takie, których nie zadajemy od razu. To na przykład „jaki jest twój znak zodiaku?”. A wbrew pozorom to może być ważne! Podobno gwiazdy w jakiś sposób wpływają na to, jacy jesteśmy seksualnie. Dlatego niektóre znaki zodiaku lepiej się dopasowują w sferze seksualnej, niż inne.

  Zobacz także  


1. Baran i Strzelec

Dlaczego takie dopasowanie jest mieszanką wybuchową? Ponieważ zarówno Barany, jak i Strzelce mają w łóżku ognisty temperament. Baran jest pełen namiętności, ale również niezwykle impulsywny, a niekiedy nawet brutalny. Wszystko za sprawą Marsa. To jednak kompletnie nie zniechęci Strzelca. Dlaczego? Ponieważ Strzelcem steruje Jowisz, czyniąc go najodważniejszym ze wszystkich kochanków. Nie boi się próbować nowych rzeczy, jest otwarty w sypialni. Ma bardzo ciekawe podejście do swojej seksualności. Dlatego właśnie w łóżku Barana i Strzelca zawsze będą iskry. Oboje gotowi na nowe przeżycia – nie będą się więc ze sobą nudzić.

2. Waga i Lew

Wagą steruje Afrodyta, więc wiadomym jest, że osoby spod tego znaku są kompletnie czułe, namiętne i pełne miłości. Trudno im jednak przychodzi odwzajemnienie tego uczucia – z Wagami nigdy nie będzie prosto. Są jednocześnie pasjonatami, które potrzebują dominacji. Dlatego właśnie związek z Lwem wyjdzie im najlepiej. Lwy całkowicie angażują się w relacje, ale są bardzo skupione na sobie. Dlatego Waga, która wiele od siebie daje i jest uległa, doskonale sparuje się z nieco egoistycznym, pełnym pasji i dominującym Lwem.

3. Koziorożec i Skorpion

Koziorożce to niezwykle racjonalne istoty, które muszą dobrze znać partnera, żeby ich łóżkowe sprawy miały szansę zaistnieć. To długodystansowcy – mogą kochać się bez przerwy. Są jednocześnie pełne pomysłów, jak urozmaicić sferę seksualną. Dlatego drapieżny Skorpion, który chętnie „dorwie” swoją „ofiarę”, bardzo pasuje do Koziorożca. Skropiony mają jedną zasadę – wszystko, albo nic, co będzie bardzo odpowiadało ich partnerom spod znaku Koziorożca.

4. Bliźnięta i Wodnik

Bliźnięta to bardzo ciekawa konstrukcja, ponieważ ich dwie natury są kompletnie sprzeczne. Z jednej strony niesamowita zabawa w łóżku, z drugiej – pełna kontrola. Uwielbiają ciągle zmieniać swoje pozycje seksualne, bo nie chcą się nudzić. Mogą również prowadzić, niemalże niekończącą się, grę wstępną. Wodnik z kolei jest świetną partią do ujarzmienia natury Bliźniaków. Są w stanie dostosować się w łóżku do potrzeb swojego partnera, bo w przeciwieństwie do Lwa, nie mają krzty egoizmu. Uwielbiają jednak próbować nowych (sprośnych) rzeczy w sferze seksualnej.

  Zobacz także  


5. Baran i Panna

O Baranie już mówiliśmy, więc wiemy, że są pełne namiętności i uwielbiają dozę brutalności w swoim seksie. Panny natomiast są bardzo pragmatyczne i dużo w łóżku kalkulują, sprowadzając stosunek do poziomu analizy. Dlatego, choć nieco będą studzić niektóre zapały Barana, okazuje się, że są bardzo otwarte i nie da się z nimi nudzić. Uwielbiają wybierać takie pozycje, które przyniosą obu partnerom maksimum przyjemności.

6. Rak i Strzelec

Raki to bardzo czuli partnerzy seksualni. Uwielbiają otwierać się przed swoimi łóżkowymi miłostkami. Są również uległe, ale nie przesadnie. W łóżku kierują się emocjami, dzięki czemu seks z nimi to pasjonujące wydarzenie. Strzelce z kolei chętnie próbują wszystkiego, co nowe, więc Raki nie będą miały z pewnością nic przeciwko.

7. Ryby i Byk

Ryby potrafią uprawiać seks tylko wtedy, kiedy zaangażowane są zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Ich seks jest jak hipnoza, delikatny, uwodzicielski. Praktycznie jak sen. Ich wielką miłością jest uprawianie miłości o poranku. Byki z kolei z niczym się nie spieszą, poddają się emocjom, a po seksie uwielbiają się przytulać, zapewniając partnerowi pełne bezpieczeństwo. Są bardzo spokojne i zależy im na wolnym seksie, aby nacieszyć się swoim partnerem.

Jak widać – niektóre znaki zodiaku pasują do siebie lepiej, niż inne. Oczywiście jest to kwestia indywidualna i nie wszystko będzie miało swoje potwierdzenie w rzeczywistości. Mimo wszystko – jednak coś w tym jest. A Wy dopasowaliście się znakami zodiaku?
Wszystko na temat: