Wózki transportowe i paleciaki oraz urządzenia warsztatowe ZAKREM

Średnia ocena (5)

Zakrem Spółka z o.o.


19-200 Grajewo
woj. Podlaskie
Ełcka 98

Pokaż numer

www: http://zakrem.pl

Wyślij wiadomość
WEJDŹ NA STRONĘ
Przedsiębiorstwo ZAKREM to doświadczenie, ale i innowacyjność, a także wysoka jakość. Od ponad 60 lat na rynku w dziedzinie transportu wewnętrznego są liderem. W ich ofercie znajdują się zarówno wózki do palet, urządzenia warsztatowe, ale także drabiny, koła czy rusztowania. Zawsze wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, tworząc produkty, które spełniają wszystkie wymogi. Bogata oferta firmy jest swego rodzaju zapewnieniem, że tutaj każdy przedsiębiorstwa znajdzie coś, co potrzebne będzie właśnie w jego firmie. Firma ZAKREM od wielu lat pomaga na rynku, który zajmuje się przewożeniem ciężkich produktów, oferując im swoje – wysokiej jakości - produkty.

Galeria produktów:Wózki widłowe i transportowe

Historia firmy “ZAKREM” zaczyna się w 1952 roku - założycielem, a także właścicielem był, już nieistniejący, Wojewódzki Związek Gminnych Spółdzielni “Samopomoc Chłopska”. Od samego początku związek zajmował się branżą metalową. Oprócz produkcji zajmowano się także kompleksową obsługą maszyn i linii produkcyjnych np. piekarniczych, spożywczych czy masarniczych. W zakresie produkcji przedsiębiorstwo długo zajmowało się wyrabianiem niezbędnych produktów dla potrzeb wojska czy górnictwa, które były niezwykle ważne w tamtych czasach. Najbardziej kluczowym elementem okazała się jednak produkcja urządzeń transportowych, która rozwijała się przez lata, zmieniając swoje parametry techniczne czy elementy charakterystyczne. Pierwsze doświadczenia w tym zakresie zdobywano już w latach pięćdziesiątych, co oznacza, że firma ZAKREM ma, na ten moment, ponad 60 letnie doświadczenie. W roku 1990, po wielu zmianach i transformacjach gospodarczych, które działy się w Polsce, utworzono niezależną finansowo Spółdzielnię Pracy i przedsiębiorstwo ZAKREM zostało przejęte na własność. Postęp technologiczny, wymagania rynku, wzmożony eksport czy czynniki gospodarki wolnorynkowej – wszystko to miało realny wpływ na zwiększenie ilości produkcji. Do obecnego momentu wszystkie produkty, które dotyczą transportu wewnętrznego, owocują w zupełnie nowego rodzaju ulepszenia i parametry techniczne, dzięki czemu każdego roku jakość produktów znacznie wzrasta. Najlepszym dowodem, który potwierdza wszystkie słowa o wysokiej jakości, szerokim zastosowaniu, wysokich parametrach technicznych itp., jest europejski standard wyrobów zgodny z wymogami bezpieczeństwa obowiązującymi w Unii Europejskiej dla wózków hydraulicznych.

Szeroki wachlarz produktów

Jeżeli ktokolwiek pomyślał sobie, że ZAKREM produkuje tylko i wyłącznie “paleciaki” to jest w dużym błędzie, albowiem firma ta ma do zaoferowania znacznie więcej. Każdy przedsiębiorca znajdzie tutaj produkt, który jest mu potrzebny, ale nie każdy wie, że może go szukać właśnie tutaj. Rozpoczynając od wózków widłowych, przez bramy, kończąc na wagach, szafkach biurowych czy rusztowaniach. Wszystkie te produkty wykonywane są z wysokiej jakości materiałów i są zgodne ze standardami, którym podlegają. Dzięki swoim pomysłom, ogromie pracy jaki wkładają w rozwój swojej oferty, a także zaufaniu wielu klientów - firma ZAKREM szczyci się również zdobywcami tytułu “Gazeli Biznesu” w rankingu Pulsu Biznesu w 2017 roku, w kategorii małych i średnich najdynamiczniej rozwijających się firm. I zdecydowanie ZAKREM nie spoczął na laurach.

Niejednokrotnie można przekonać się o jakości produktów, gdyż firma pojawia się na różnego rodzaju targach technologicznych. Można wtedy porozmawiać i samemu sprawdzić jakie rozwiązania proponuje firma. To spore ułatwienie. Do dyspozycji mają Państwo również przedstawicieli handlowi, którzy także rozwieją każde wątpliwości i odpowiedzą na nurtujące pytania, proponując ciekawe rozwiązania. Nie warto zwlekać - warto przekonać się samemu co interesującego ma w swojej ofercie ZAKREM.

Wózki do palet i taczkowe

W 2014 roku firma ZAKREM zainwestowała w specjalną wycinarkę laserową, która w skali świata jest produktem dość innowacyjnym. W procesie cięcia do przesyłania wiązki światła wykorzystano światłowody, a więc urządzenie jest typu “fiber”. Wiązka, która tnie, ma średnicę 0,1 mm, a to powoduje, że ilość wytapianego w procesie cięcia metalu jest znacznie mniejsza niż w innych tego typu maszynach. Dzięki temu zużycie energii jest czterokrotnie zmniejszone, a co za tym idzie – bardziej ekologiczne, pozwala na zaoszczędzenie kosztów co przekłada się również na dobre ceny produktów.

W 2016 roku odbyła się kolejna inwestycja (po tej z 2014, oraz po inwestycji w roku 2015, kiedy zakupione zostały dwa nowe centra obróbcze, a także po rozpoczęciu użytkowania nowo uruchomionej elektrowni fotowoltaicznej), która będzie jedną z pierwszych w szeregu planowanych zmian w firmie ZAKREM. W marcu 2016 przedsiębiorstwo zakupiło automatyczne, zrobotyzowane stanowisko spawalnicze w ciągu technologicznym. Tym sposobem firma kolejny raz pokazała swoją innowacyjność i podejście do tematu zmian. Dzięki temu z roku na rok staje się firmą, która kroczy za postępem technologicznym, zmieniając się głównie dla swoich klientów i dostosowując produkty do potrzeb, jakie są im stawiane.

Wózki paletowe to jeden ze sztandarowych produktów firmy ZAKREM. Wśród wszystkich oferowanych tam rodzajów, można wyróżnić wózki ręcznie unoszące, wózki podnośnikowe nożycowe, wózki podnośnikowe masztowe i wózki podnośnikowe masztowe z podnoszeniem elektrohydraulicznym. Każdy rodzaj wózka może być wykorzystywany w zupełnie różnych dziedzinach, ale w każdej okaże się niezawodny.

Wózki ręcznie unoszące

Ręcznie unoszące wózki to jedne z najprostszych konstrukcyjnych rozwiązań, które doskonale dopasowują się do najróżniejszych typów pracy. Poradzą sobie na magazynach, w sklepach, w fabrykach, centrach logistycznych itp. Konstrukcja wykonana z wysokiej jakości stali, która zapewnia stabilność i komfort pracy, dzięki czemu jest ona znacznie bardziej efektywna. Co więcej, wózki te mają zupełnie różne odmiany funkcjonalne, aby doskonale dopasować się do rodzaju pracy, jaką będą pomagały wykonywać.

Wózki podnośnikowe nożycowe

Wózki te to połączenie funkcjonalności tradycyjnych “paleciaków” wraz z wózkami podnośnikowymi. Konstrukcja umożliwia jazdę przy wysokości wideł do 360 mm. Niektóre z dostępnych tam produktów mogą być zaadaptowane na stół roboczy i w tych modelach istnieje możliwość wyboru kółek. Dodatkowo mają specjalny zawór przeciążeniowy, który zabezpiecza przed podnoszeniem ładunków powyżej 1000 kg. Posiadają także podpory zwiększające stabilność, przez co nie buja wózkiem, a dodatkowo – posiada dwie prędkości podnoszenia ładunków.

Wózki podnośnikowe masztowe

Konstrukcja tych wózków jest spawana i umożliwia podnoszenie hydrauliczną pompą z dwoma prędkościami. Jak wózki podnośnikowe nożycowe posiada zawór przeciążeniowy, a także podpory, które zwiększają stabilność. Okazują się świetne w momencie, kiedy potrzebujemy produktu, który układać będzie nasze materiały w stosy lub ładował produkty na palety, półki czy samochody. Parametry między modelami różnią się, więc dobrze wybrać taki, który odpowiada naszym wymaganiom.

Wózki podnośnikowe masztowe z podnoszeniem elektrohydraulicznym

Wśród wszystkich produktów nie mogło zabraknąć wózka, który posiada napęd elektryczny. Dzięki temu doskonale sprawdza się na halach produkcyjnych, a także w magazynach sklepowych. W zależności od modelu różnią się długością wideł, wysokością czy maksymalnym udźwigiem. Wszystkie jednak są bardzo skrętne. Po pełnym naładowaniu baterii w takim urządzeniu starcza ona na minimum 8 godzin, co jest niezwykłą wygodą dla każdego pracownika. Status baterii wyświetla się na sygnalizatorze świetlnym, który znajduje się w wyposażeniu.

Poza różnego rodzaju wózkami podnośnikowymi, w ofercie firmy ZAKREM znajdują się również inne rzeczy, które znacznie ułatwiają pracę w przedsiębiorstwach. Są to między innymi szafy i meble, drabiny czy wózki taczkowe. ZAKREM oferuje również kilka usług, które mogą wykonywać wedle zamówienia. W przypadku chęci złożenia wszelkich zamówień można kontaktować się z pośrednikami handlowymi, którzy zawsze pomogą. Dostępni są od godz. 7-16, zawsze do Państwa dyspozycji. Są w stanie rozwiązać niemalże każdy problem, włącznie z problemami transportowymi.

Szafy i meble warsztatowe

W tej sekcji nawet firma, która nie jest magazynem, halą czy sklepem, znajdzie coś dla siebie. W tej zakładce można znaleźć szafy biurowe, ubraniowe czy gospodarcze. Każde z nich, w zależności od modelu nieco się do siebie różnią. To, co jest istotne, to fakt, że pomyślano absolutnie o każdym szczególe. I tak właśnie szafy ubraniowe mają specjalne rowki wentylacyjne, a także można opcjonalnie wyposażyć je w środku np. w lusterka lub drążki na ubrania. Z kolei w szafach biurowych istnieje możliwość przemontowania półek na wybrane przez nas wysokości. Szafy gospodarcze konstruowane zaś są w taki sposób, żeby pomieściły wszystkie akcesoria do sprzątania np. wiadra czy szczotki, one również mają możliwość przenoszenia półek według własnych potrzeb.

Wózki taczkowe

W tej sekcji znajdują się różnego rodzaju modele wózków, które świetnie sprawdzą się w najróżniejszych sytuacjach. Wózki taczkowe są świetne do przewozu lodówek, paczek czy skrzynek z napojami. Wózki do beczek, jak sama nazwa wskazuje, doskonałe będą do przewożenia z punktu A do punktu B beczek (wyposażone w specjalny pas do mocowania beczek) i potrzeba do tego tylko jednej osoby! Oprócz tego wózek taczkowy do butli gazowych, a także wózki taczkowe składane, których przeznaczeniem jest przewożenie czasopism, gazet i książek. Wszystkiego do wyboru, do koloru. Każda firma znajdzie tutaj coś, co będzie dla nich odpowiednie.

Drabiny

Tutaj asortyment nie jest wcale mniej szeroki. Potrzeba Państwu drabinę trzyelementową, a może malarską? Wszystkie możliwe rodzaje drabin znajdują się właśnie tutaj. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, a przede wszystkim stabilne. Niektóre z nich mogą być użytkowane jako drabiny wolnostojące lub mogą być opierane. Stopnie zostały wzmocnione i są dosyć szerokie, aby każdy mógł poradzić sobie podczas korzystania z takiej drabiny. Warto zaglądać do tej zakładki i warto wybierać drabiny przedsiębiorstwa ZAKREM.

Oprócz wymienionych (tylko niektórych!) produktów, które proponuje firma ZAKREM, warto mieć na uwadze fakt, że w swojej ofercie posiada także specjalne usługi takie jak malowanie proszkowe, cięcie laserowe czy usługi w zakresie obróbki skrawaniem metali.