×

Wyszukaj artykuł

Wyniki Lotto i Lotto PLUS i Gra w Lotto online

Kumulacja Lotto

4.000.000 zł

Kumulacja Eurojackpot

45.000.000 zł

Wyniki z dnia: 24-11-2020 21:40

Lotto

Lotto Plus

Wyniki z dnia: 26-11-2020 14:00

Multi Multi

plus

Wyniki z dnia: 20-11-2020 21:40

Eurojackpot

Wyniki z dnia: 25-11-2020 21:40

Ekstra Pensja

Wyniki z dnia: 25-11-2020 21:40

Mini Lotto

Wyniki z dnia: 26-11-2020 14:00

Kaskada

Wyniki z dnia: 26-11-2020 14:00

Super Szansa

Zamówienie wyników

W tym miejscu możesz zamówić skumulowane wyniki wszystkich losowań, lub wybrane. Aby otrzymać wybrane lub wszystkie wyniki, skorzystaj z poniższego przycisku i w kolejnym kroku wskaż, które wyniki losowań chciałbyś/chciałabyś otrzymywać codziennie chwilę po losowaniu. Dostarczymy Ci wybrane wyniki na SMS lub na E-mail. Od Ciebie zależy, które wyniki będziesz otrzymywać.

PAMIĘTAJ: Zawsze możesz odwołać zamówienie bez żadnych kosztów

No kto nie zna starej i poczciwej gry Lotto? Nie ma nikogo, kto by nie wiedział czym jest ta popularna gra. Niektórzy są prawdziwymi zapaleńcami tej losowej zabawy. Obmyślają cyfry, kombinują i skreślają. Niektórym już nawet udało się wygrać i to z pewnością nie małe sumy. Jeśli chcesz na bieżąco być z numerami, jakie padły podczas losowania mamy pewne rozwiązanie. Z pewnością spodoba się wszystkim fanom gry liczbowej Lotto. Sprawdź, gdzie w Internecie można sprawdzić wyniki losowania Lotto.

Jak grać w Lotto przez internet ?

To takie krótkie przedstawienie dla tych, którzy nigdy o czymś takim nie słyszeli (chociaż bardzo wątpię!). To gra liczbowa, która prowadzona jest przez Totalizator Sportowy. Niegdyś nazywana była Toto-Lotkiem oraz Dużym Lotkiem. Funkcjonuje to do dzisiaj, aczkolwiek w tym momencie uznawane jest to za nazwę potoczną. Cała zabawa polega na zamalowaniu 6 z 49 dostępnych na blankiecie cyfr. Następnie prowadzone jest losowanie, które wyłania zwycięzcę. W przypadku braku zwycięzcy, suma pieniędzy wpłacona podczas I losowania, jest przenoszona na kolejne losowanie, co oznacza, że ciągle się zwiększa.

Gdzie grać w Lotto online i sprawdzać wyniki

Ponieważ bardzo wierzą w to, że kiedyś uda im się wygrać konkretne pieniądze i spełnią swoje największe marzenia. Niewątpliwie jest to niezwykle kusząca wizja - wygrać dużą kwotę, a następnie odpowiednio ją zagospodarować, aby móc więcej nie pracować lub pozwolić sobie na nieco wygodniejsze, wystawniejsze życie. A cena nie jest wielka - bo zakład kosztuje zaledwie 5 zł. A gdyby się tak zwrócił z wieeeelką nawiązką... Marzenia!

Aktualne wyniki losowania Lotto i Lotto PLUS

Niegdyś było tylko jedno losowanie - w sobotę. Później pojawiały się kolejne wersje - środowe losowania. Potem wtorkowe i czwartkowe. No generalnie misz-masz, ciągle się coś zmienia. Zwariować można! Kiedyś obejrzeć można je było w telewizji. Teraz - niekoniecznie. Dlatego dzięki Bogu za Internet! Szybciutko możemy dostać się do wyszukiwarki i znaleźć aktualne wyniki Lotto... No i tu pojawia się problem, ponieważ czasami jest to dość zawodne rozwiązanie. Nie wszystko bowiem jest tak pilnie aktualizowane. Ale istnieją pewne wyjścia i to całkiem niezłe! Na naszej stronie można szybko sprawdzić sobie wyniki ostatniego losowania. Sprytne, prawda? Dzięki temu nie ominiemy żadnego wyniku z wyłaniania cyfr i możemy zawsze mieć rękę na pulsie.