×

Wyszukaj artykuł

Będzie druga edycja?

„Hotel Paradise” - znamy zwycięzców programu! Zdradzili, co zrobią z wygraną

Redakcja Pinbook | 21-04-2020 | skomentuj

„Hotel Paradise” - znamy zwycięzców programu! Zdradzili, co zrobią z wygraną

Materiały promocyjne

OceńKilka dni temu widzowie „Hotelu Paradise” w końcu mogli poznać zwycięzców programu. Okazali się nimi Marietta Witkowska i Krzysztof „Chris” Ducki, którzy wygrali wymarzoną nagrodę w postaci 100 tys. złotych. W zmaganiach o wygraną udało im się pokonać Martynę i Łukasza „Blondino”. Zwycięzcy wyznali w rozmowie z „Faktem”, że wciąż są razem i postanowili ze sobą zamieszkać. Zdradzili również, że świetnie się ze sobą dogadują i właściwie o nic się nie sprzeczają. Marietta i Krzysztof mają już także plany co do swojej nagrody. Okazuje się że para zamierza przeznaczyć ją na wakacje. Marietta powiedziała, jaki kierunek podróży obrali:

Marzy nam się wypoczynek na Teneryfie, ale wiemy, że póki co to niemożliwe. Jak jednak już będzie można podróżować, to lecimy tam od razu! Na razie kasa czeka na ten właśnie cel.

Para zapowiedziała również, że niebawem powróci do widzów w zupełnie nowym programie kręconym z domu.

  Zobacz także  


Dla fanów programu mamy dobrą informację – to nie koniec „Hotelu Paradise”!

Druga edycja

Program emitowany na antenie stacji TVN7 cieszył się wielką popularnością, a wyniki jego oglądalności okazały się wyższe od średnich długookresowych stacji. Prowadzony przez Klaudię El Dursi pogram był emitowany od stycznia 2020 roku. Premierowe odcinki były śledzone przez blisko 563 tys. widzów. W pewnym momencie odnotowano spadek oglądalności, ale po kilku tygodniach stacja zauważyła znaczącą poprawę. Ostatni finałowy odcinek, który został wyemitowany 17 kwietnia, obejrzało już ponad 1,04 mln widzów. Dyrektorka programowa TVN7 nie ukrywała zadowolenia z wyników osiągniętych przez program:

„Hotel Paradise" to niekwestionowany sukces Siódemki! Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników - w paśmie nadawania w grupie komercyjnej awansowaliśmy do „wielkiej czwórki". Cieszy nas dotarcie do młodszego widza, pod kątem którego budowaliśmy tegoroczną strategię programową i umacnianie się naszej stałej widowni.

Nic dziwnego, że stacja postanowiła nakręcić drugą edycję programu. Okazuje się, że została ona nagrana już kilka miesięcy temu. Zobaczymy ją jednak dopiero po wakacjach. Wprawdzie miała trafić na ekrany wcześniej, ale jej emisję przesunięto w powodu utrudnień związanych z epidemią koronawirusa.


Wszystko na temat:

Klaudia El Dursi Programy telewizyjne Telewizja Gwiazdy Celebryci Nagrody TVN Hotel Paradise Wszystkie tagiKomentarze: