Zatrzymano mężczyznę

Zwłoki w hotelu – tajemnicza śmierć w Karpaczu [AKTUALIZACJA]

Fotografia poglądowa

W jednym z hoteli w Karpaczu znaleziono zwłoki kobiety – informuje RMF FM. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Na balkonie jednego z hotelowych pokoi znaleziono ciało 43-letniej kobiety – maiło to miejsce około 22.30 w sobotę. W tej chwili wiadomo jedynie, że została przeprowadzona sekcja zwłok kobiety – ma ona ujawnić przyczynę jej śmierci. W związku ze sprawą policja zatrzymała mężczyznę.

Zatrzymanym jest 43-latek, który był widziany w okolicy hotelu. Miał on odjechać z miejsca samochodem marki BMW na angielskich numerach rejestracyjnych. Jak podaje portal polsatnews.pl – mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo i zostanie poddany czynnościom śledczym. Wiadomo także, że mężczyzna został zatrzymany poza granicami województwa dolnośląskiego. 


Aktualizacja

Mężczyźnie postawione zostały zarzut zabójstwa – 43-latek przyznał się do czynu. Poinformowało tym Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze - prokurator Tomasz Czułowski, którego wypowiedź cytuje portal TVP Info:

Sprawca składał wyjaśnienia. Motyw zbrodni był uczuciowy. Prokurator złoży wniosek do sądu o tymczasowy areszt. Wstępna opinia z sekcji zwłok potwierdza dotychczasowe ustalenia, że pokrzywdzona zmarła na skutek uduszenia.Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO