×

Wyszukaj artykuł

Premiera już niedługo

„The Umbrella Academy” – nietypowa rodzinka powraca w 2. sezonie. Jest pierwszy zwiastun!

Redakcja Pinbook | 09-07-2020 | skomentuj

„The Umbrella Academy” – nietypowa rodzinka powraca w 2. sezonie. Jest pierwszy zwiastun!

"The Umbrella Academy"/Materiały prasowe

OceńNie ulega wątpliwości, że „The Umbrella Academy” jest jednym z najpopularniejszych seriali Netflixa. Już w maju platforma poinformowała, kiedy odbędzie się premiera długo wyczekiwanego drugiego sezonu produkcji. Wówczas jednak nie zaprezentowała zwiastuna nowej odsłony, a opublikowała jedynie nagranie z udziałem gwiazd serialu, które tańcząc w swoich domach do utworu „I Think We’re Alone Now” ogłosiły, kiedy pojawią się nowe odcinki. Z tego krótkiego wideo dowiedzieliśmy się, że dalsze przygody dziwacznej rodzinki pojawią się na platformie już 31 lipca tego roku. Teraz z kolei Netflix zaprezentował pierwszy pełny zwiastun drugiego sezonu, z którego możemy się dowiedzieć nieco więcej na temat jego fabuły.

  Zobacz także  


Serial powstał w oparciu o komiksy autorstwa Gerarda Waya, które były ilustrowane przez Gabriela Bá. Otrzymały one nagrodę Eisnera. Producentem wykonawczym i showrunnerem produkcji jest Steve Blackman, który pracował między innymi przy takich serialach jak „Altered Carbon” czy „Fargo”

Co nas spotka w nowym sezonie?

W nowych odcinkach będziemy mogli śledzić dalsze losy wyjątkowo nietypowej rodziny superbohaterów, w której skład wchodzą Vanya (Ellen Page), Numer Pięć (Aidan Gallagher), Allison (Emmy Raver-Lampman), Luther (Tom Hopper), Klaus (Robert Sheehan), Diego (David Castañeda) oraz Ben (Ethan Hwang). W pierwszym sezonie młodzi bohaterowie o nadzwyczajnych zdolnościach próbują rozwikłać zagadkę tajemniczej śmierci ojca. W rozwiązaniu sprawy nie pomagają im jednak dzielące ich różnice, z którymi muszą się wciąż zmagać. Z zapowiedzi wynika, że w drugim sezonie udaje im się uciec przed nadciągającą apokalipsą, do której dochodzi w 1963 roku, ale przypadkiem zabierają ją ze sobą. Wspólnie będą musieli stawić czoła zbliżającemu się niebezpieczeństwu i uratować świat przed zagładą. W nowych odcinkach poza znanymi nam dobrze aktorami zobaczymy również nowe twarze – do obsady dołączyli Ritu Arya, która wcielił się w Lilę, Yusuf Gatewood, który zagrał Raymonda oraz Marin Reland, wcielająca się w postać Sissy. Poniżej możecie zobaczyć pełny zwiastun drugiego sezonu.

Nie możecie się już doczekać drugiego sezonu „The Umbrella Academy”? W tym czasie koniecznie obejrzyjcie wspaniały dramat „Piękny umysł” z Russellem Crowe’em w roli głównej. Polecamy również zapoznać się z filmami „Song to Song” oraz „Rozdzieleni”.


Wszystko na temat:

Seriale Netflix Seriale online Zapowiedź YouTube Wszystkie tagiKomentarze: