× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Gry Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Zosia "Hłanita" Zborowska i Andrzej "Anżej" Wrona zostali małżeństwem!

Redakcja Pinbook | 14-08-2019 | skomentuj

Zosia "Hłanita" Zborowska i Andrzej "Anżej" Wrona zostali małżeństwem!

Oceń


Tego nikt się nie spodziewał. Nie we wtorek i nie tak szybko. Wbrew "informatorom" pewnego plotkarskiego portalu na "P" Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub! Pochwalili się tym wczoraj, 13.08.2019, za pośrednictwem Instagrama. Ich ślub na pewno nie należał do typowych – wystarczy spojrzeć na winietki, które miały za zadanie „usadzić” gości na ich miejscu m.in. „mąż Anżej” i „żona Hłanita”, a także na wielki napis, który ułożony był z ledowych liter. Ponieważ Zosia od lat nie je mięsa – można spodziewać się, że cała impreza była vege.

 

A ileż gości tam było! Między innymi Anna Lewandowska, Olga Domańska, Magdalena Cielecka, Alan Andersz, Bartek Gelner i wiele, wiele innych gwiazd. No i naturalnie – rodzice Zosi, czyli Maria Winiarska oraz Wiktor Zborowski, a także siostra aktorki – Hanna Neves – Zborowska.

 

  Zobacz także  


Historia miłości

Para poznała się rok temu na Mazurach i coś między nimi zaiskrzyło. Dopiero w grudniu potwierdzili to, że są razem, a pod koniec maja postanowili podzielić się informacją o tym, że się zaręczyli. Wszystko u nich ma bardzo szybkie tempo – ale przecież są dorośli i na pewno wiedzą co robią. My życzymy wszystkiego dobrego na ich nowej drodze życia!

Sprawdź także: Kary Perry oskarżona o molestowanie

Wszystko na temat: