Nie za wcześnie?

Zosia Ślotała już zaczęła dekorować świąteczną choinkę

instagram.com/miss_zi

Tegoroczne Święta jeszcze nie są aż tak tuż, tuż, jakby niektórzy tego chcieli. Do tych jednych z najwspanialszych dni w roku zostało jeszcze sporo czasu i póki co, zamiast zimowych, świątecznych śnieżynek, z drzew wciąż spadają jesienne liście. Nic więc dziwnego, że internauci dosyć ostro zareagowali na najnowszego posta zamieszczonego przez Zosię Ślotałę na Instagramie. Celebrytka najwyraźniej już postanowiła zacząć się cieszyć duchem świąt i przystąpiła do dekorowania bożonarodzeniowego drzewka. Przy swoim poście radośnie poinformowała:

Yeaaaaaaah!!!! Oficjalnie zaczyna się okres świąteczny!!! U kogo już wiszą dekoracje? Od czego ja zaczynam?? @florapoint_warszawa (miejsce, które dzisiaj pokazałam na instastory o które pytacie). Tam wynajduję wszystkie moje świąteczne dekoracje! W tym roku udało mi się upolować pociąg z torami, który będzie jeździł pod choinką. Od dzisiaj mamy piękną dekoracje w @petitemaison_official ... P.s. -> świąteczne króliczki pod choinką są do kupienia u nas! #OOTD Ręcznie robiony sweter od @pozerki #Christmas2019 #swieta.

Wywołało to szereg nieprzychylnych komentarzy pod postem Ślotały. Okazuje się, że wiele internautów nie poczuło jeszcze świątecznego klimatu i jest za tym, żeby okres świąteczny rozpoczynać jednak nieco później. Jedna z internautek tak to dosadnie skomentowała:

Po 6 grudnia jeszcze bym zrozumiała ale 16 listopada????? No bez jaj!!

 

A Wy, co o tym sądzicie? Czujecie już ducha świąt?

 

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO