×

Wyszukaj artykuł

Straszna zbrodnia

Żona znanego amerykańskiego aktora została zamordowana przez ich własnego syna [AKTUALIZACJA]

Redakcja Pinbook | 04-11-2019 | skomentuj

Żona znanego amerykańskiego aktora została zamordowana przez ich własnego syna [AKTUALIZACJA]

OceńRon Ely to gwiazda serialu „Tarzan”, który emitowany był w latach 60. Do tragicznych wydarzeń doszło w jego domu, w Kalifornii, we wtorek wieczorem. Jego syn zaatakował swoją matkę, a także żonę Rona i zadźgał ją nożem.
Późny wieczór, 15 października. Wszystko dzieje się w miejscowości Santa Barbara. Cameron rzuca się na swoją matkę z nożem i wiele razy ją kłuje. 62-latka umiera na miejscu. Policja zostaje wezwana na interwencję i zastają taki widok w domu.
Później Cameron zostaje zastrzelony przez policjantów z powodu uznania go za zagrożenie.

  Zobacz także  


To dla aktora musi być ogromny cios – jego własny syn rzucił się na jego żonę, a swoją matkę, raniąc ją nożem. Później policja zabija jego syna uznając go za zagrożenie.
Co teraz dzieje się z aktorem?

Tragiczny wieczór

Nikt nie spodziewał się tego, co miało nadejść. Niestety nikt tego nie przewidział – nie są znane bowiem motywy sprawcy i nigdy już nie da się tego wyjaśnić.

Podczas przeszukiwania podejrzany znajdował się poza domem. Stanowił zagrożenie i w odpowiedzi czterech funkcjonariuszy wystrzeliło, śmiertelnie go raniąc

- wypowiedział się na ten temat szeryf lokalnej policji. Oficjalnie nikt nie mówi o tym, co dzieje się z aktorem, który tego feralnego wieczoru stracił zarówno żonę, jak i syna. Nie wiadomo czy Cameron nie rzucił się również na własnego ojca. Nieoficjalnie jednak w mediach pojawiają się informacje, że został on w nocy zabrany do szpitala, ale bez żadnych większych obrażeń.
Mamy nadzieję, że aktor nie będzie miał przez to uszczerbku na zdrowiu.

  Zobacz także  


Aktualizacja 04.11.2019:

Z nowych ustaleń wynika, że 30-latek podczas rozmowy telefonicznej wyznał, że za śmierć matki odpowiada jego ojciec. Kiedy na miejsce przyjechali funkcjonariusze – udawał, że jest uzbrojony i że mierzy do policjantów. To właśnie wtedy wymierzyło w niego 4 policjantów i oddało 24 strzały, co doprowadziło do jego śmierci. Potem okazało się, że nie miał przy sobie broni.

Okoliczności i przyczyna śmierci żony aktora nie jest jeszcze znana – ma to wyjaśnić sekcja zwłok. Nie wiadomo kiedy zostanie ogłoszony raport w tej sprawie.

Wcześniej Cameron nie sprawiał problemów – był uznawany za bardzo inteligentnego chłopaka, a w 2012 roku obronił dyplom z psychologii. Miał również doskonałe wyniki w sporcie.

Wszystko na temat:

USA Gwiazdy Celebryci Show-biznes Śmierć Morderstwo Wszystkie tagiKomentarze: