×

Wyszukaj artykuł

Niebezpiecznie w Neapolu

Żona Piotra Zielińskiego została okradziona

Redakcja Pinbook | 12-11-2019 | skomentuj

Żona Piotra Zielińskiego została okradziona

Wikipedia

OceńNie widać końca napiętej sytuacji w Neapolu – trwa konflikt piłkarzy miejscowego Napoli z kibicami. Dość całej sytuacji mają także włodarze klubu i wiele wskazuje na to, że drużynę prowadzoną przez Carlo Ancelottiego czeka prawdziwa rewolucja. Na wylocie z klubu już w tej chwili znajduje się wielu utytułowanych graczy, którzy raczej bez problemu znajdą nowych pracodawców. Decyzję o zmianie klubu mogą podjąć także Polacy – Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński.

  Zobacz także  


Atmosferę w Napoli podgrzewają także wydarzenia pozaboiskowe. W zeszłym roku ofiarą napadu był polski napastnik – Arkadiusz Milik. Przestępcy przystawili mu pistolet do skroni i zażądali kosztowności. Teraz ich ofiarą padła żona drugiego z polskich graczy.

Zieliński na celowniku przestępców?

W niedzielny poranek okradziony został samochód żony Piotra Zielińskiego – Laury. Dziennikarze La Repubblica informują, że pomocnik jest wstrząśnięty i ma dość nieprzyjemnej atmosfery, która związana jest z Napoli. Media spekulują, że nie będzie on zainteresowany przedłużeniem kontraktu z obecnym pracodawcą – być może nawet poszuka nowego klubu. Przypomnijmy, że jego obecny kontrakt z włoską drużyną wygasa w czerwcu 2021 roku. Portal Transfermarkt wycenia Polaka na 40 milionów euro.


Wszystko na temat:

Piłka nożna Kradzież Serie A Piotr Zieliński Laura Zielińska Wszystkie tagiKomentarze: