Zrobiła to na własne życzenie?

Żona Idrisa Elby zaraziła się od niego koronawirusem

wikipedia.org

Epidemia koronawirusa bardzo utrudniła życie branży rozrywkowej. Twórcy programów telewizyjnych musieli zmienić sposób nagrywania swoich show, albo nawet zupełnie z nich zrezygnować. Jedną z osób, które postanowiły stawić czoła temu problemowi jest Oprah Winfrey, znana z prowadzenia talk-show „Oprah Winfrey Show”. Na potrzeby obecnej sytuacji stworzyła ona swój autorski program „Oprah Talks COVID-19” - jak sama nazwa wskazuje, prowadzone są w nim rozmowy na temat koronawirusa. Pierwszymi gośćmi dziennikarki byli Idris Elba i jego żona, którzy zarazili się koronawirusem.

Nowy program Oprah Winfrey można oglądać na platformie Apple TV+. Co ciekawe, dostęp do niego jest darmowy. Rozmowy z gośćmi programu są prowadzone na odległośc przy pomocy aplikacji FaceTime od Apple.

Brak objawów

Gośćmi pierwszego odcinka „Oprah Talks COVID-19” byli Idris Elba i jego żona, Sabrina Dhowre. Brytyjski aktor był jedną z pierwszych znanych osób, które ogłosiły, że zaraziły się koronawirusem. Początkowo nie chciał rozmawiać z dziennikarzami na ten temat, ale postanowił wystąpić u Winfrey ze względu na jej profesjonalne podejście. Choroba Elby i jego żony wzbudziła ogromne zainteresowanie mediów z tego względu, że Sabrina w pewnym sensie z własnej woli zaraziła się COVID-19. Gdy aktor został poddany kwarantannie, nie chciała go opuścić, przez co sama zachorowała. Obecnie oboje przebywają w izolacji w Nowym Meksyku. W rozmowie z Winfrey aktor wyznał, że prawie nie ma objawów choroby, takich jak gorączka, czy duszności. Stwierdził także, że media za bardzo rozdmuchują sprawę koronawirusa. Zaznaczył, że gdyby nie badania przeprowadzane na planie filmu „The Harder They Fall”, prawdopodobnie nie dowiedziałby się tak wcześnie o tym, że jest zakażony:

Gdybym nie był na planie filmowym, nie sądzę, że miałbym okazję zrobić test tak szybko.

Dlaczego przy nim została?

Sabrina Dhwore w rozmowie z Oprah Winfrey opowiedziała, dlaczego podjęła decyzję o pozostaniu przy swoim mężu w czasie kwarantanny. Postępowanie żony aktora spotkało się wcześniej z falą krytyki ze strony internautów, którzy nie rozumieli, dlaczego niepotrzebnie naraża się na tę niebezpieczną chorobę:

Mogłabym podjąć decyzję o przebywaniu w oddzielnym pokoju lub trzymaniu się z daleka i jestem pewna, że ludzie podejmują takie decyzje. Są one trudne. Ale ja zdecydowałam, że chcę być z nim i, wiesz, wciąż go dotykać.

Razem z mężem zapewniła także widzów, że oboje czują się dobrze i bez większych problemów przechodzą zakażenie koronawirusem.
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO