× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Zostały tylko gruzy i pogięte kraty

Brama Kancelarii Prezydenta została doszczętnie zniszczona! [FOTO, WIDEO]

Redakcja Pinbook | 10-01-2020 | skomentuj

Brama Kancelarii Prezydenta została doszczętnie zniszczona! [FOTO, WIDEO]

twitter.com/Arlukowicz

Oceń


Bartosz Arłukowicz opublikował dzisiaj na Twitterze zdjęcia, które przedstawiają zniszczoną bramę, strzegącą do tej pory wjazdu na teren Kanelarii Prezydenta przy ul. Wiejskiej w Warszawie. Okazuje się, że sprawcą tej dewastacji jest kierowca ciężarówki, który wjechał nią w zabytkową bramę. Jeden świadków zdarzenia relacjonował okoliczności wypadku reporterowi Polsat News:

Kierowca cofał i zawadził górną częścią burty ciężarówki o bramę. Wokół samochodu było trzech funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa.

Podobno ciężarówka uderzyła najpierw w lewy filar bramy, po czym zakleszczyła się i ruszyła do przodu, przez co ostatecznie zniszczyła cały obiekt. Kierowca ciężarówki twierdzi, że wszystkiemu zawiniła nawigacja, która wprowadziła go w błąd w czasie jazdy. Kierowcę sprawdzono alkomatem, co wykazało, że był trzeźwy.

  Zobacz także  


Zniszczona brama zostanie przewieziona do magazynu Kancelarii Prezydenta, gdzie wkrótce zbadają ją konserwatorzy i ocenią, jak będzie wyglądał dalszy proces jej odrestaurowania.

Europoseł PO zamieścił w sieci zdjęcia, na których widać gruzy i pogięte kraty bramy znajdującej się przed Kancelarią Prezydenta:

  Zobacz także  


Nagranie pokazujące miejsce wypadku zamieścił z kolei były poseł Kukiz'15, Paweł Grabowski:
Wszystko na temat:

Prezydent Warszawa Wypadek Twitter Wszystkie tagiDodaj komentarz