×

Wyszukaj artykuł


Tragiczny finał poszukiwań

Znaleźli w skrzyni zabetonowane ciało lubianej modelki i Instagramerki

Redakcja Pinbook | 21-10-2019 | skomentuj

Znaleźli w skrzyni zabetonowane ciało lubianej modelki i Instagramerki

Oceń


Esmeralda Gonzalez to modelka, która często pokazywała się na Instagramie, gdzie śledziło ją ponad 300 tys. osób. Nagle, w maju, zniknęła bez śladu. Mimo poszukiwań – nie doszło do żadnego przełomu. Dopiero niedawno, po ponad pięciu miesiącach poszukiwań, prawdopodobnie udało się znaleźć kobietę. Padła ofiarą bardzo brutalnego morderstwa – wstrzyknięto jej środek stosowany przy czyszczeniu basenu, a następnie uduszono. Jej ciało wrzucono do drewnianej skrzyni, a potem zalano betonem.

  Zobacz także  


Jak podaje serwis TooFab udało się to policji z Las Vegas. Nie potwierdzono na 100%, że to właśnie jej ciało, ale znana jest przyczyna śmierci – jest to właśnie uduszenie.

Dlaczego doszło do tragedii? Co się wydarzyło?

Wszystko rozpoczęło się 31 maja. Kamery ochrony uchwyciły jak Esmeralda próbuje się dostać do domu w Las Vegas – nie był to jednak jej lokal. Jej brat wytłumaczył, że mogło wynikać to z chorób, które miała jego siostra – schizofrenii i choroby afektywnej dwubiegunowej. Szczególnie, że odstawiła kilka tygodni wcześniej leki, które brała, aby łagodzić skutki choroby.

Według ustaleń policji zdezorientowana kobieta udała się do domu swojego sąsiada – około 300 metrów dalej – Christophera Prestipino. To właśnie on usłyszał zarzut za morderstwo kobiety. Potwierdził to również świadek, który wyznał, że wie, że Prestipino podał Gonzalez narkotyki, przez które kobieta zaczęła się dziwnie zachowywać – wynikało to bowiem ze złego działania narkotyków w połączeniu z chorobą. Podobno domniemany morderca miał wiedzieć o jej schorzeniach. Następnie przywiązał ją do łóżka, a kobieta zaczęła wołać o pomoc. To miało rozjuszyć napastnika, który postanowił ją udusić.

  Zobacz także  


Aresztowana została również Lisa Mort, która miała pomóc mężczyźnie w zatarciu śladów. Oskarżona została za współudział.

Ich zdjęcia znajdują się tutaj:

Morderca i jego wspólniczka

Dlaczego mężczyzna wpadł?

Ponieważ do przewiezienia skrzyni wynajął przyczepkę, którą następnie porzucił niedaleko ciała zabetonowanego w skrzyni. Następnie uciekł do Belize, czekając na to, aż wszystko przycichnie po śmierci modelki. Miał pecha – policja szybko odkryła prawdę i aresztowała go po powrocie do kraju.

Wszystko na temat:

Śmierć Morderstwo Zabójstwo Szokujące historie Social media Choroba Wszystkie tagiKomentarze: