×

Wyszukaj artykuł


Dramat w Kolorado

Dziewczynka zmarła po wypiciu wody z bonga

Redakcja Pinbook | 08-02-2020 | skomentuj

Dziewczynka zmarła po wypiciu wody z bonga

Fotografia poglądowa

Oceń


W grudniu 2019 roku do ogromnej tragedii doszło w stanie Kolorado (USA). W wyniku zatrucia zmarła tam 5-letnia dziewczynka, która napiła się wody z bonga należącego do jej matki. Cała sytuacja miała mieć wyjątkowo tragiczny przebieg. Matka dziecka przyznała podczas przesłuchania, że miała tego dnia stracić pracę – powodem zwolnienia było właśnie nadużywanie narkotyków i pozytywny test na ich obecność w organizmie kobiety. Nie przeszkodziło jej to jednak w dalszym oddawaniu się wyniszczającemu nałogowi – jeszcze tego samego dnia narkotyzowała się w towarzystwie 28-letniej kuzynki i 28-letniego  kuzyna.

  Zobacz także  


Odurzeni narkotykami dorośli nie zwracali uwagę na dziecko, które napiło się płynu z przypominającego butelkę bonga. Ciesz zatruta była metamfetaminą, którą odurzali się dorośli – dziecko zaczęło się skarżyć na silny ból i mieć halucynacje. 

Nie wezwali pomocy od razu

Trójka dorosłych domyśliła się powodu dolegliwości dziecka. W obawie przed konsekwencjami nie wezwali jednak żadnej pomocy ani służb medycznych – zaczęli się natomiast modlić i czytać Biblię. Ich „pomoc” nie przyniosła jednak żadnego skutku – postanowili więc podać dziewczynce tlen. Gdy dzieckiem zajęły się służby było już za późno. Dziewczynka zmarła w szpitalu – bezpośrednim powodem zgonu było zatrucie metamfetaminą. Odpowiedzialność poniosą teraz matka dziecka i dwójka jej towarzyszy. Tragedię źle zniósł ojciec dziewczynki, który ma żal o nieudzielenie pomocy pięciolatce odpowiednio szybko. 

Źródło: CBS Denver


Wszystko na temat:

Wiadomości Szokujące historie Narkotyki USA Dziecko Wszystkie tagiKomentarze: