×

Wyszukaj artykuł


Veni, vidi, vici

Zlatan Ibrahimovic żegna się z USA w swoim stylu

Redakcja Pinbook | 14-11-2019 | skomentuj

Zlatan Ibrahimovic żegna się z USA w swoim stylu

Materiały prasowe

Oceń


Wielokrotnie pisaliśmy już o ekscentrycznym napastniku Zlatanie Ibrahimovicu. Zdaje się, że ma on niespotykaną wręcz zdolność do zadziwiania całego piłkarskiego środowiska. Nie inaczej jest tym razem. Doświadczony napastnik potwierdził doniesienia o odejściu z ligi amerykańskiej. Nie zwołał jednak konferencji prasowej – swoje odejście w poszukiwaniu nowych wyzwań obwieścił po prostu w swoim stylu. Wpis jest mocny, kontrowersyjny i wbija szpilkę Amerykanom. 

  Zobacz także  


W LA Galaxy Zlatan Ibrahimovic spędził ponad rok – grał tam od marca 2018. Zagrał w tym czasie w ponad 50 spotkaniach i strzelił 52 bramki. Szwed wielokrotnie zaznaczał, że jest gwiazdą całego MLS i to jego osoba przyciąga widzów do amerykańskiej ligi.

Zlatan jak Cezar

Od dawna spekulowano o możliwym odejściu gwiazdora. W jego social mediach pojawił się wpis, który nie pozostawia żadnych wątpliwości:

„Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem. Dziękuję LA Galaxy za to, że znów poczułem, że żyję. Do fanów Galaxy - chcieliście Zlatana, dałem wam Zlatana. Nie ma za co. Historia toczy się dalej ... Teraz wracajcie oglądać baseball”. Gdzie zagra Szwed? Coraz więcej mówi się o włoskim kierunku i powrocie do AC Milan, którego barwy już kiedyś reprezentował.

 


Wszystko na temat:

Piłka nożna Zlatan Ibrahimovic USA Wszystkie tagiKomentarze: