Co nowego w serialu?

Zjazd rodzinny - zwiastun 3. sezonu

Materiały promocyjne serialu

"Zjazd rodzinny" to serial typu sitcom, który zadebiutował na platformie Netflix w 2019 roku. Nadal niewiele osób wie o tym, że jest on w bibliotece, a naprawdę warto go obejrzeć. Niedawno Netflix opublikował zwiastun do 3. sezonu serialu. Zobaczcie, co nowego będzie działo się u rodziny McKellanów. Jedno jest pewne - znowu czeka nas mnóstwo śmiechu. 

Zjazd rodzinny - 3. sezon serialu 

Serial opowiada nam ni mniej, ni więcej, niż o zjeździe rodzinnym rodziny McKellenów. To dla nich okazja do zmiany swojego stylu życia - wszyscy zabiegani w Seattle, mogą odpocząć w małym miasteczku, w którym dorastał ich tata. Chociaż początkowo to życie wydaje się być nie dla nich, ale wkrótce odkryją, jak bardzo im brakowało więzi z dalszą rodziną. 

Twórcą serialu jest Meg DeLoatch, a w rolach głównych oglądać możemy Lorettę Devine, Tia Mowry-Hardrict, Talię Jackson czy Anthony'ego Alabi. 

Netflix właśnie opublikował zwiastun, który promuje 3. sezon amerykańskiego sitcomu. Okazuje się, że znowu będzie sporo zabawnych, komediowych sytuacji - jak na sitcom przystało. Oprócz tego znowu podejrzymy jak dają sobie radę McKellanowie w małym miasteczku. 

Koniecznie zobaczcie, co was czeka: 

Premiera nowego sezonu już w kwietniu. 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO