"Zenek Martyniuk nie żyje" - kolejne fałszywe uśmiercenie.

nczas.com

"Zenek Martyniuk nie żyje". Taka informacja krążyła kilka dni temu po Internecie, mrożąc krew w żyłach wszystkim fanom popularnego wokalisty zespołu Akcent. Wiele ludzi wstawiało zdjęcia z poważnie wyglądającego wypadku, a pod tym umieszczali czarno-białe zdjęcie piosenkarza. Wiele osób nabierało się na to i klikało w popularny link. Niestety, był to fałszywy link, który mógł ściągnąć wirusa na nasz komputer lub telefon. Jeśli jeszcze gdzieś zobaczycie takiego posta – nie klikajcie w niego. Zapewniamy was, że lider Akcentu żyje i ma się dobrze.

Marcin Miller był pierwszą ofiarą jeszcze przed Zenonem

Marcin Miller był pierwszą ofiarą słabego "żartu" jeszcze przed Zenonem Martyniukiem

Nie jest to pierwszy przypadek uśmiercenia

Przed Zenonem Martyniukiem takiej śmierci doświadczyli także m.in. Marcin Miller z zespołu Boys, czyli kolega z branży. Wcześniej można było przeczytać takie informacje o Tadeuszu Sznuku, czyli popularnym prowadzącym „Jeden z dziesięciu”, a także o Macieju Musiale, czyli obiecującym aktorze młodego pokolenia.

Zastanawiamy się czy to się w końcu kiedyś skończy i ktoś przestanie robić sobie żarty z tak poważnych rzeczy do jakich, bez wątpienia, należy śmierć.
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO