×

Wyszukaj artykuł

Nadchodzi Potężna Thor

„Thor: Love and Thunder” - Natalie Portman zdradziła, kiedy ruszą zdjęcia do filmu!

Marta | dnia: 31-07-2020 | skomentuj

„Thor: Love and Thunder” - Natalie Portman zdradziła, kiedy ruszą zdjęcia do filmu!

"Thor: Ragnarok"/Materiały promocyjne

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Nie da się ukryć, że kolejna produkcja o przygodach boga Asgardu jest jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów tak zwanej czwartej fazy Kinowego Uniwersum Marvela. Do tej pory nie było wiadomo, kiedy pełną parą ruszą prace nad filmem „Thor: Love and Thunder”. W ostatnim czasie o postępach prac nad nim poinformował reżyser, Taika Waititi, wraz z gwiazdą serii, Natalie Portman, która wciela się w postać ukochanej Thora. Aktorka niedawno odbyła za pośrednictwem Instagrama rozmowę z Sereną Williams, w której powiedziała, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zdjęcia rozpoczną się na początku przyszłego roku w Australii.

  Zobacz także  


Taika Waititi w rozmowie z BBC News zdradził z kolei, że aktualnie trwają prace nad scenariuszem do filmu:

Pisanie scenariusza idzie bardzo dobrze. Piszemy go od roku i dokładnie w tym tygodniu pochyliliśmy się nad kolejną jego wersją.

Potężna Thor

Na razie nie zdradzono zbyt wielu szczegółów fabuły nowego filmu. Wiadomo jedynie, że Natalie Portman, która w serii wciela się w postać Jane Foster, w nowej odsłonie zagra już Potężną Thor, czyli żeńską odpowiedniczkę swojego ukochanego. Nadchodzący „Thor: Love and Thunder” będzie czwartą częścią serii poświęconej tytułowemu bohaterowi. Do tej pory powstały takie odsłony jak „Thor” (2011), „Thor: Mroczny świat” (2013) oraz „Thor: Ragnarok” (2017). Przypominamy, że w trzeciej części Thor został uwięziony przez wrogów jego rodzinnego Asgardu w odległej części wszechświata. Wkrótce został zmuszony do wzięcia udziału w pojedynkach gladiatorów, gdzie musiał stanąć do walki ze swoim dawnym sojusznikiem, Hulkiem. Dwaj herosi połączyli swoje siły, żeby odzyskać wolność, a także zmierzyć się z potężną boginią śmierci Helą, która przejęła kontrolę nad Asgardem. W tej chwili nie jest jeszcze znana data premiery czwartej odsłony.

Na premierę nowego „Thora” jeszcze trochę poczekamy. To dobra okazja, żeby nadrobić filmowe zaległości i obejrzeć poruszający dramat „Trzy kroki od siebie”. Zachęcamy również do zapoznania się z takimi produkcjami jak „Gorączka” oraz „Kochajmy się od święta”.


Wszystko na temat:

Filmy Taika Waititi Natalie Portman Zapowiedź Marvel Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz