×

Wyszukaj artykuł


Lekarze proponowali aborcję

Chłopiec urodził się z trzema nogami, dwoma penisami i bez odbytu

Redakcja Pinbook | 14-10-2019 | skomentuj

Chłopiec urodził się z trzema nogami, dwoma penisami i bez odbytu

Oceń


W Rosji doszło do dziwnego przypadku – już dawno nie słyszano o takich narodzinach. W jednym ze szpitali w Moskwie urodził się zdeformowany chłopczyk. Miał dwa penisy, nie miał wykształconego odbytu, a także posiadał trzy nogi. Lekarze podjęli szybką decyzję – trzeba go operować.
Specjaliści mają również swoją teorię dlaczego dziecko urodziło się zdeformowane.

  Zobacz także  


Obstawiają oni, że chłopczyk urodził się taki, ponieważ w łonie matki znajdowało się również drugie dziecko – bliźniak – który nie rozwinął się prawidłowo.

Mama o tym wiedziała

Już podczas kontrolnego USG mama dowiedziała się o tym, że z jej dzieckiem dzieje się coś dziwnego, niepokojącego. Lekarze proponowali jej, aby dokonała aborcji, ale serce matki jest wielkie – nie zgodziła się na to. W dodatku urodziła chłopca w sposób naturalny. Nie dopuszczała do siebie żadnej innej możliwości.

Lekarze do samego końca walczyli o to, aby chłopiec miał szansę się urodzić. Problemem było to, że niemalże wszystko miał ponadprogramowe – zarówno nóżki, genitalia, jak i układ moczowy – ale nie miał odbytu.

  Zobacz także  


Chociaż poród odbył się w lipcu 2018 roku – dopiero niedawno maluszek przeszedł przedostatnią operację, a nad wszystkim czuwał profesor Yury Sokolov. Żeby w pełni mógł funkcjonować poprawnie musi przejść jeszcze jedną operację.
Obecnie chłopczyk ma 14 miesięcy i uwielbia się wygłupiać, dużo się śmieje i niczym nie odstaje od swoich rówieśników. Prawdopodobnie za jakiś czas wcale nie będzie pamiętał tego, co spotkało go podczas porodu.

Wszystko na temat:

Dzieci Dziecko Szokujące historie Wszystkie tagiKomentarze: