×

Wyszukaj artykuł


Szczyt okrucieństwa

Zamknęli dziecko w pralce. Wpadli przez nagrywane telefonem filmiki [AKTUALIZACJA]

Redakcja Pinbook | 05-11-2019 | skomentuj

Zamknęli dziecko w pralce. Wpadli przez nagrywane telefonem filmiki [AKTUALIZACJA]

Fotografia poglądowa

Oceń


Dwaj mężczyźni z Radomia, którzy w ubiegłym roku znęcali się nad dzieckiem usłyszą we wtorek wyrok. 22-letni Tomasz K. i 18-letni Adam B. zamykali dwuletniego chłopca w pralce, po czym naśmiewając się z płaczącego i przerażonego dziecka, nagrywali wszystko telefonem. Prokuratura Rejonowa w Radomiu oskarżyła mężczyzn o znęcanie się fizyczne i psychiczne ze szczególnym okrucieństwem.

  Zobacz także  


Grozi im do 10 lat więzienia

Wątpliwa opieka

Tomasz K. był partnerem matki dziecka, pod którego opieką pozostawiła ona chłopca. Pod jej nieobecność do Tomasza K. dołączył znajomy, Adam B. Dwaj młodzi mężczyźni zamiast odpowiedzialnie opiekować się powierzonym im chłopcem, postanowili w niedopuszczalny sposób pobawić się jego kosztem. Wpadli na zupełnie odbiegający od wszelkich norm zdrowego rozsądku pomysł, żeby zamknąć go w pralce. Według śledczych dziecko spędziło tam w ten sposób około jednej minuty. Rzeczniczka prokuratury tak opisywała całe zajście:

Nagrywali z tego zdarzenia filmik telefonem komórkowym, który potem ukazał się w sieci. Naśmiewali się z chłopca, a także fotografowali go z włożonym do ust papierosem.

Na nagraniu widać, jak dwulatek płacze, znajdując się w stanie skrajnego przerażenia. Bije też rączkami w drzwi pralki, bezskutecznie próbując się uwolnić. Oskarżeni dopuścili się zdaniem śledczych nie tylko szczególnego okrucieństwa, ale też przede wszystkim narażenia na uszczerbek zdrowia i życia dziecka. Mamy nadzieję, że usłyszą odpowiedni dla ich czynów wyrok. 

  Zobacz także  


AKTUALIZACJA

Sąd dzisiaj wydał wyrok dla dręczycieli dziecka. Tomasz K. został skazany na 1,5 roku więzienia, natomiast jego znajomy Adam B. na rok pozbawienia wolności.

Wszystko na temat:

Znęcanie się Wyrok Dziecko Radom Wszystkie tagiKomentarze: