×

Wyszukaj artykuł

Powraca kultowa komedia

„Trzech mężczyzn i dziecko” - Zac Efron ponownie zagra w produkcji Disneya!

Redakcja Pinbook | 12-08-2020 | skomentuj

„Trzech mężczyzn i dziecko” - Zac Efron ponownie zagra w produkcji Disneya!

"Sąsiedzi"/Materiały promocyjne

OceńFani Zaca Efrona dobrze wiedzą, że aktor swoją karierę rozpoczynał wyprodukowanym przez Disneya filmem „High School Musical”. Okazuje się, że niebawem aktor zagra w kolejnej produkcji amerykańskiego studia. Właśnie ogłoszono, że powstanie nowa wersja filmu „Trzech mężczyzn i dziecko”, która zostanie stworzona na potrzeby platformy streamingowej Disney+. Na razie nie ujawniono zbyt wielu szczegółów nowej produkcji. Wiemy jedynie, że Efron zagra jedną z głównych ról. Producentem filmu jest Gordon Gray, który wcześniej pracował przy wielu filmach Disneya, między innymi przy „Debiutancie” z 2002 roku. Scenariusz do remake’u napisze z kolei Frank Coraci.

  Zobacz także  


Jeszcze nie wiadomo, kiedy rozpoczną się prace na planie, ani kiedy odbędzie się premiera nowej wersji filmu na platformie Disney+.

Perypetie trzech współlokatorów

Film „Trzech mężczyzn i dziecko”, który został nakręcony w 1987 roku, był remakiem francuskiej komedii „Trois hommes et un couffin” z 1985 roku. Film opowiada o losach trzech mężczyzn, którzy razem mieszkają. Pewnego dnia nieznajoma kobieta zostawia przed drzwiami ich mieszkania dziecko. Mężczyźni przy noworodku znajdują list z informacją, że jeden z nich jest ojcem dziecka. Tak się złożyło, że wskazany przez kobietę mężczyzna właśnie wyjechał w interesach, w związku z czym pozostali dwaj współlokatorzy muszą się zająć jego córką aż do jego powrotu. Wszystko wskazuje na to, że w nowej wersji filmu fabuła nie ulegnie znacznej zmianie. W opisie remake'u z Zaciem Efronem możemy przeczytać:

Życie kawalera z Nowego Jorku i jego dwóch samotnych przyjaciół zostaje przezabawnie wywrócone do góry nogami, gdy dziewczyna bohatera zostawia mu dziecko i znika na zawsze.

W 1990 roku powstała druga część filmu zatytułowana „Trzech mężczyzn i mała dama”. W obu odsłonach filmu wystąpili Steve Guttenberg, Tom Selleck oraz Ted Danson. Z pewnością w najbliższym czasie dowiemy się, kogo poza Zaciem Efronem zobaczymy w nadchodzącej nowej wersji komedii.

Podczas oczekiwania na premierę nowego filmu Disneya warto obejrzeć inne zabawne komedie z udziałem Zaca Efrona - „Baywatch. Słoneczny patrol” i „Sąsiedzi”. Do łez rozbawi was również film „Co ty wiesz o swoim dziadku”, w którym aktor wystąpił wraz z Robertem De Niro.

 


Wszystko na temat:

Zac Efron Filmy Disney Aktorzy Zapowiedź Wszystkie tagiKomentarze: