×

Wyszukaj artykuł


Tragedia z Gdańska

Zabójstwo w szpitalu. Najpierw zabił 90-latka, a potem zaatakował pielęgniarkę

Redakcja Pinbook | 11-01-2020 | skomentuj

Zabójstwo w szpitalu. Najpierw zabił 90-latka, a potem zaatakował pielęgniarkę

Zdjęcie poglądowe

Oceń


Zabójstwo w jednej z placówek medycznych w Gdańsku. Policja w piątek zatrzymała mężczyznę, który podejrzewany jest o zabójstwo jednego z pacjentów, który przebywał z nim na jednym oddziale, w szpitalu na gdańskiej Zaspie. Jak się okazuje – przed ucieczką zdążył zaatakować także pielęgniarkę. Na szczęście dość szybko udało się funkcjonariuszom złapać zbiega ze szpitala. Co wiadomo o tej tragedii, która rozegrała się w Gdańsku?

  Zobacz także  

Video dnia:Dlaczego musiało dojść do takiej tragedii?

Zabójstwo w Gdańsku

Sytuacja miała miejsce w nocy – to właśnie wtedy 61-latek zabił 90-letniego mężczyznę, który przebywał z nim w sali. Kiedy do ich pokoju weszła pielęgniarka, aby sprawdzić dlaczego mężczyzna tak dziwnie leży na łóżku, ten zaatakował ją stojakiem na kroplówki. Rzucił się na nią i próbował uderzyć ją w głowę. Udało się jej obronić, więc napastnik zbiegł. Całe szczęście szybko został zatrzymany przez policję.

Rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, Grażyna Wawryniuk, powiedziała co miało miejsce w nocy:

Napastnik, który też jest pacjentem szpitala zadał ofierze szereg ciosów głównie w obrębie głowy. Wyjaśniamy, co się wydarzyło. Na miejscu jest prokurator i policja. Cały czas prowadzone są czynności w tej sprawie

Na razie, jak widać, nie wiadomo za wiele, więc na więcej informacji trzeba poczekać. Będziemy Państwa informować na bieżąco.


Wszystko na temat:

Gdańsk Szokujące historie Wszystkie tagiDodaj komentarz