×

Wyszukaj artykuł

Młodociana bestia

Z zimną krwią zastrzelił i zakopał szczeniaki. Wideo z morderstwa wstawił do Internetu

Patrycja | dnia: 28-10-2019 | skomentuj

Z zimną krwią zastrzelił i zakopał szczeniaki. Wideo z morderstwa wstawił do Internetu

Zdjęcie poglądowe

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Policjanci mińskiej policji w ten weekend zostali wezwani do miejscowości Nowe Osiny przez pracowników pogotowia dla zwierząt oraz jednej z fundacji zajmującej się zwalczaniem przypadków złego traktowania zwierząt. Odnaleźli oni bowiem trzy szczeniaki, które ktoś wcześniej zastrzelił z wiatrówki, a następnie zakopał. Skąd to wiedzieli? Bowiem człowiek, który dokonał tego czynu nagrał cały proceder, a następnie umieścił go w Internecie. Pracownicy pogotowia i fundacji po prostu ustalili miejsce zdarzenia za pomocą filmu, a następnie udali się na miejsce w ich poszukiwaniu.

  Zobacz także  


Szczeniaczki zostały postrzelone w głowę, a następnie zakopane. Policjanci od razu zabrali się do pracy.

Sprawcą nastolatek

Kiedy policja potwierdziła przyjęcie zgłoszenia i zabezpieczyła miejsce odnalezienia zwierząt. Na miejscu interwencji był 15-letni chłopiec, a także jego matka. Policja przyjęła zawiadomienie, a następnie zatrzymała 15-latka i umieściła go w Policyjnej Izbie Dziecka w Warszawie. Ww domu 15-latka zabezpieczono dwie sztuki broni typu wiatrówka, pudełko ze śrutem, telefon i tablet nieletniego. Zabezpieczone zostało również nagranie z bestialskiego mordu na zwierzętach.

Nastolatek został już przesłuchany i usłyszał zarzuty, a dodatkowo przyznał się do zarzuconego mu czynu. Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim zdecydował o umieszczeniu nastolatka w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym.

W ramach czynności procesowych zatrzymany został również 86-letni mężczyzna, któremu stawia się zarzut o podżeganie do zabicia psów oraz znęcania nad dwoma innymi psami. Psy, nad którymi się znęcał, zostały mu odebrane, a mężczyzna obecnie ma zastosowany dozór policji.


Wszystko na temat:

Zwierzęta Znęcanie nad zwierzętami Śmierć Dziecko Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz