×

Wyszukaj artykuł

„To będzie kręcone zupełnie inaczej”

„Nasz nowy dom” - Katarzyna Dowbor zamierza wrócić na plan programu!

Redakcja Pinbook | 22-04-2020 | skomentuj

„Nasz nowy dom” - Katarzyna Dowbor zamierza wrócić na plan programu!

AKPA

OceńPanująca obecnie na świecie sytuacja sprawiła, że konieczne było wstrzymanie prac na planach większości filmów, seriali oraz programów telewizyjnych. Stacje telewizyjne zostały więc zmuszone do zmiany swoich ramówek i zastąpienia niektórych programów innymi formatami. Co za tym idzie, ogromna cześć osób pracujących w branży artystycznej została pozbawiona swojego dotychczasowego źródła utrzymania. Te problemy nie ominęły również Polsatu, który musiał przerwać produkcję wielu programów, wśród których znalazły się między innymi „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Taniec z gwiazdami” i „Nasz nowy dom”.

  Zobacz także  


Zarówno realizacja „Tańca z gwiazdami”, jak i „Twoja twarz brzmi znajomo” ma zostać wznowiona dopiero jesienią. Okazuje się za to, że pomimo epidemii koronawirusa już niedługo mogą ponownie ruszyć prace na planie programu „Nasz nowy dom”, prowadzonego przez Katarzynę Dowbor.

Co dalej z programem?

„Nasz nowy dom” to jeden z najbardziej cenionych programów w Polsce. Nic w tym dziwnego, ponieważ towarzyszy mu szczytny cel – Katarzyna Dowbor w programie pomaga ubogim rodzinom wyremontować ich domy i stanąć im na nogi. Chociaż program Polsatu pomógł już wielu osobom, to jak się można domyślać liczba potrzebujących wciąż rośnie, a epidemia koronawirusa zdecydowanie nie poprawia ich sytuacji. Z tego względu stacja zaczęła rozważać dokończene realizacji emitowanej obecnie transzy. O planach Polsatu poinformowała w rozmowie z Plejadą Katarzyna Dowbor, która podkreśliła, że decyzja w tej sprawie zostanie podjęta w najbliższym czasie:

Myślę, że wrócimy na plan, ponieważ musimy po prostu pomóc tym rodzinom, bo to są ludzie, którzy bardzo czekają na naszą pomoc, oczywiście zachowując wszelkie środki ostrożności, ale nie chcemy odkładać tego. Każdy tydzień, dwa, trzy tygodnie powoduje, że ludzie mieszkają nadal w tragicznych warunkach o tyle dłużej.

Katarzyna Dowbor dodała, że ekipa produkująca program została już poinformowana o pomyśle powrotu na plan i że trwają właśnie rozmowy na ten temat. Prezenterka podkreśliła również, że jeśli Polsat podejmie decyzję o wznowieniu produkcji, nowe odcinki będą kręcone z zachowaniem wszelkich środków ostrożności:

To będzie kręcone zupełnie inaczej. Pełne zabezpieczenie: maski, rękawice i różne inne rzeczy. Dezynfekcja domów. Wszelkie obowiązujące obostrzenia będą stosowane. Nie możemy się wygłupiać. Tu nie chodzi tylko o bezpieczeństwo rodzin, ale zdrowie naszych chłopaków z budowy i ekipy filmowej. Myślimy, jak to zrobić mądrze.

Jak widać, jest duże prawdopodobieństwo, że ekipie „Naszego nowego domu” uda się pomóc jeszcze wielu potrzebującym rodzinom. Teraz pozostaje nam tylko czekać na ostateczną decyzję stacji.


Wszystko na temat:

Katarzyna Dowbor Nasz nowy dom Programy telewizyjne Epidemia Wirus Telewizja Polsat Gwiazdy Wszystkie tagiKomentarze: