× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Gry Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Prokuratura potwierdziła, że poszukiwany mężczyzna z jeziora Kisajno to Piotr Woźniak - Starak

Redakcja Pinbook | 19-08-2019 | skomentuj

Prokuratura potwierdziła, że poszukiwany mężczyzna z jeziora Kisajno to Piotr Woźniak - Starak

Oceń


Tym żyje cała Polska – wypadkiem na jeziorze Kisajno na Mazurach. W nocy z soboty na niedzielę, około godziny czwartej nad ranem, funkcjonariusze i ratownicy MOPR przybyli nad jezioro w związku ze zgłoszeniem, że po jeziorze pływa motorówka, która zakłóca spokój żeglarzy. Łódź była pusta, ale na brzegu siedziała kobieta, która o własnych siłach dopłynęła tam po tym, jak wypadła z motorówki przy robieniu silniejszego manewru. Poinformowała, że znajdowała się tam z 39-latkiem z Warszawy. Od razu rozpoczęto akcję ratunkową, aby znaleźć mężczyznę.

  Zobacz także  


Nieoficjalnie mówiło się, że jest to biznesmen z Warszawy, a jakiś czas temu dziennikarze podali, że mógłby to być Piotr Woźniak – Starak, czyli jeden z najbogatszych Polaków, który zajmuje się produkcją filmów, ponieważ to do niego należała motorówka. Prokuratura właśnie oficjalnie potwierdziła, że poszukiwania dotyczą właśnie jego osoby.

Poszukiwania przerwano na czas nocy, ale wznowiono je dzisiaj o 6 rano.

Wyrażamy głęboką nadzieję, że uda się odnaleźć Woźniaka – Staraka całego, a jednocześnie łączymy się wraz z Agnieszką Woźniak – Starak, prezenterką telewizyjną, która od 2016 roku jest jego żoną.

Wszystko na temat: