×

Wyszukaj artykuł

Jest komentarz aktorki

Małgorzata Kożuchowska miała wypadek samochodowy!

Marta | dnia: 27-02-2020 | skomentuj

Małgorzata Kożuchowska miała wypadek samochodowy!

AKPA

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Na facebookowym profilu Wawa Hot News 24 opublikowano post, w którym poinformowano, że Małgorzata Kożuchowska miała wypadek samochodowy. Do wypadku doszło we wtorek w samym centrum Warszawy, około godziny 22:00 na ulicy Książęcej znajdującej się w pobliżu Placu Trzech Krzyży. Zderzyły się tam dwa samochody – biały jaguar i mercedes. Właścicielką tego pierwszego pojazdu była właśnie gwiazda seriali „M jak miłość”. W rozmowie z Plejadą podkomisarz Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji poinformował, że aktorka była winna owej kolizji i została ukarana:

O 22:55 na skrzyżowaniu Placu Trzech Krzyży i Książęcej zderzyły się dwa samochody osobowe. Był to Jaguar i Mercedes. Nikomu nic się nie stało. Kierowczyni z Jaguara została ukarana mandatem karnym w wysokości 450 zł i 6 punktów karnych zostało przypisanych do jej ewidencji.

  Zobacz także  


W wypadku nikomu nic się nie stało. Ucierpiały jedynie samochody kierowców i kilka słupków oddzielających chodnik od jezdni.

Reakcja aktorki

Według relacji Wawa Hot News 24, Małgorzata Kożuchowska podeszła do całej sytuacji z dystansem i klasą. Pozwoliła sfotografować się ze swoim fanem i dała mu autograf. Uścisnęła się na koniec z kierowcą rozbitego samochodu i podziękowała policji za sprawną interwencję:

Wspomnianą serdeczność, pokazała również, ściskając się z kierowcą Mercedesa, z którym miała kolizję, a także dziękując patrolowi Policji, który rozliczał to zdarzenie. Naprawdę Wielka Klasa i Wielki Szacunek Pani Małgorzato.

  Zobacz także  


Komentarz Kożuchowskiej

Aktorka niedługo po zdarzeniu postanowiła skomentować swój wypadek. Na Instagramie zamieściła relację ze zdjęciem, na którym widać, jak siedzi uśmiechnięta za kierownicą swojego samochodu. Uspokoiła swoich fanów, że nic się jej nie stało i przesłała pozdrowienia dla „pana Norberta”, który zapewne jest kierowcą mercedesa, który brał udział w kolizji:

Jestem cała i zdrowa, i mój kocur też! Nikomu nic się nie stało. To była niegroźna kolizja. Wszystkim dziękuję za empatię i pozdrawiam pana Norberta”

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska żegna się z fanami! Ogłosiła koniec Rodzinki.pl!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Moje tygrysy🐯🐯🐯 #tigers #freedom #bestlife #fortigers #natura #savage #eco #electric @jaguarpolska #beauty #speed #power #energy #

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

Wszystko na temat:

Małgorzata Kożuchowska Gwiazdy Wypadek Wypadek samochodowy Facebook Instagram Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz