×

Wyszukaj artykuł

Powiesiła je na smyczy

Kobieta wykorzystała seksualnie psa. Następnie zamordowała swoje dzieci

Marta | dnia: 15-02-2020 | skomentuj

Kobieta wykorzystała seksualnie psa. Następnie zamordowała swoje dzieci

Fotografia poglądowa

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


W stanie Pensylwania w Stanach Zjednoczonych doszło do szokującej zbrodni. 37-letnia Lisa Snyder z Berks Country została oskarżona o wykorzystanie seksualne swojego psa. Kobieta w trakcie stosunku ze zwierzęciem zrobiła zdjęcie. Wysłała je do znajomego mężczyzny, którego tożsamości nie udało się ustalić śledczym. Następnie zamordowała dwójkę swoich dzieci: 4-letnią Brinley i 8-letniego Connera. Prowadzone śledztwo wykazało, że matka najpierw je dusiła, a potem powiesiła na psiej smyczy.

  Zobacz także  


Sąsiedzi rodziny zeznali, że słyszeli krzyki mordowanych dzieci.

Wisiały na psiej smyczy

Lisa Snyder sama zadzwoniła na posterunek policji w Berks Country. Kobieta twierdziła, że znalazła w piwnicy swoje martwe dzieci. Na miejsce zdarzenia natychmiast przyjechała policja i pogotowie. Gdy funkcjonariusze weszli do piwnicy, ukazał im się straszny widok – dwójka rodzeństwa wisiała pod sufitem, powieszona na psiej smyczy. Dzieci żyły jeszcze i były reanimowane, a następnie przewiezione do szpitala. Z powodu zbyt poważnych obrażeń ciała, zmarły w trzy dni później.

Uwagę policjantów od początku zwracało podejrzane zachowanie matki dzieci. Snyder nie zeszła z nimi do piwnicy, a także wydawała się wyjątkowo obojętna na śmierć własnych dzieci. Po sprawdzeniu przez śledczych jej komputera okazało się, że wyszukiwała wcześniej informacje na temat tego, jak dokonać zabójstwa poprzez powieszenie. Ponadto, na dysku znaleziono liczne fotografie ukazujące, jak kobieta wykorzystywała seksualnie swojego psa. Jak później zeznała, to właśnie robiła przed wezwaniem policji do powieszonych dzieci.

  Zobacz także  


Proces

Kobieta po rozpoczęciu procesu również nie wyrażała żadnych emocj. Nie przyznała się też do winy. Twierdziła przed sądem, że jej 8-letni syn sam posunął się do samobójstwa, bo był prześladowany przez szkolnych kolegów. Mówiła także, że namówił do tego samego swoją młodszą siostrę. Prokurator Okręgowa Margaret McCallum uznała jednak, że przedstawiany przez kobietę scenariusz wydarzeń jest zupełnie niemożliwy. Proces Amerykanki właśnie trwa, Snyder nie usłyszała jeszcze wyroku.

Wszystko na temat:

Znęcanie nad zwierzętami Zwierzęta Śmierć Dzieci Zabójstwo Matka Przemoc na tle seksualnym USA Szokujące historie Twitter Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz