×

Wyszukaj artykuł

To prawdziwe zaskoczenie!

Wyciekły informacje o chrzestnych Archiego! Co na to Meghan i Harry?

Redakcja Pinbook | 21-01-2020 | skomentuj

Wyciekły informacje o chrzestnych Archiego! Co na to Meghan i Harry?

cheatsheet.com

OceńMeghan Markle nie była mistrzynią przestrzegania królewskiej etykiety i dostosowania się do zasad, które panowały na królewskim dworze. Książę Harry w końcu jej uległ i ostatecznie zdecydowali się na opuszczenie rodziny Royalsów. Ile razy Markle była oskarżana o łamanie protokołu to nie da się zliczyć. Swego czasu, przed chrztem syna, Meghan poprosiła o to, aby tożsamość chrzestnych pozostała tajemnicą dla wszystkich.

  Zobacz także  


Media nazwały ją nawet przez to „Księżniczka Prywatność”. Teraz jednak, w związku z ich odejściem, na jaw wychodzą nowe fakty. Tym razem wyciekła informacja kto jest chrzestnymi malucha.

Chrzestni Archiego
Meghan bardzo naciskała na to, aby nic poza „royal wedding” nie było takie huczne i wielkie, i dostępne dla mediów. Dlatego bardzo chciała ukryć przed światem wiele faktów. Nie pozowała synem do zdjęć w dniu porodu, a także nie zamierzała pochwalić się kto został chrzestnymi jej syna – Archiego.

Niestety, „Megxit” pokrzyżował im plany. Brytyjska prasa drążyła, drążyła, aż się dowiedziała. The Sunday Times zdradził, że matką chrzestną dziecka jest Tiggy Pettifer, a ojcem – Mark Dyer. Pettifer wiele lat pracowała w rodzinie królewskiej jako niania małego Williama i Harry’ego. Dyer z kolei jest bliskim znajomym księcia Karola, który dla Harry’ego był jak drugi ojciec.

Ich wybór nie jest przypadkiem. Harry chciał bowiem, aby chrzestnymi byli ci, którzy mieli ogromny wpływ na niego i jego życie. Oboje bardzo wspierali go po stracie matki.

A to ciekawe, prawda?


Wszystko na temat:

Meghan Markle Książę Harry Brytyjska rodzina królewska Wszystkie tagiKomentarze: