×

Wyszukaj artykuł

Wiemy, kto zagra Kobietę-Nieoperza

„Batwoman” – wybrano następczynię Ruby Rose!

Redakcja Pinbook | 11-07-2020 | skomentuj

„Batwoman” – wybrano następczynię Ruby Rose!

"Batwoman"/Materiały promocyjne

OceńOd pewnego czasu wielkie emocje wzbudza serial „Batwoman”. Produkcja stacji The CW niedawno otrzymała zamówienie na drugi sezon. Zanim jednak rozpoczęto prace na planie, odtwórczyni głównej roli, Ruby Rose ogłosiła, że rezygnuje z pracy w serialu. Jego twórcy stanęli wówczas przed niemałym problemem. Ostatecznie podjęli decyzję, że zamiast kontynuować przygody dobrze znanej widzom postaci, wprowadzą w drugim serialu zupełnie nową bohaterkę, Ryan Wilder. Wszystko wskazuje na to, że właśnie zakończono casting do tej roli i wybrano do niej Javicię Leslie. Do tej pory nie miała ona zbyt wielu okazji do zabłyśnięcia na ekranie – pojawiała się między innymi w takich produkcjach jak „The Family Business” czy „God Friended Me”.

  Zobacz także  


Javicia Leslie podzieliła się informacją o angażu w serialu na swoim instagramowym profilu. We wpisie oświadczyła:

Jestem niezwykle dumna z faktu, że jako pierwsza czarnoskóra aktorka zagram w telewizji ikoniczną Batwoman, a jako kobieta biseksualna czuję się zaszczycona mogąc dołączyć do tego przełomowego dla społeczności LGBTQ+ show.

Nowa bohaterka

W pierwszym sezonie „Batwoman” mogliśmy śledzić losy kuzynki Bruce’a Wayne’a, Kate Kane, która stawiała czoła przestępcom pustoszącym Gotham City. Ryan Wilder, która zastąpi Kate Kane w drugim sezonie, będzie miała zupełnie inny charakter. Dwudziestokilkuletnia kobieta będzie sympatyczną, nierozgarniętą i zupełnie nieprzeciętną osobą, która ma za sobą skomplikowaną, a nawet mroczną przeszłość. Niegdyś zajmowała się handlem narkotykami, w związku z czym żadne sekrety przestępczego półświatka nie są jej obce. Wilder przeszła jednak gruntowną przemianę i pomimo swojej nieciekawej przeszłości zawsze staje w obronie słabszych. Przy tym wszystkim będzie jej jednak brakowało samodyscypliny. Twórcy zapowiedzieli, że Ryan Wilder będzie mocno odbiegać od wizerunku typowego amerykańskiego superbohatera. Wygląda na to, że nadchodzący sezon przyniesie jeszcze wiele zaskakujących niespodzianek.

Nie możecie się już doczekać drugiego sezonu „Batwoman”? W tym czasie koniecznie obejrzyjcie komedię „Raj na ziemi”, która rozbawi was do łez. Możemy wam również polecić takie filmy jak „Cyrk Columbia” oraz „Ofiary wojny”.


Wszystko na temat:

Ruby Rose Aktorzy Seriale Zapowiedź Twitter Javicia Leslie Wszystkie tagiKomentarze: