×

Wyszukaj artykuł

Cienie w rodzinie Kate Middleton

Wuj księżnej Kate pobił swoją żonę. To nie wszystkie jego występki

Patrycja | dnia: 16-10-2019 | skomentuj

Wuj księżnej Kate pobił swoją żonę. To nie wszystkie jego występki

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


To Meghan Markle jest głównie pod ostrzałem mediów na całym świecie. Najpierw sprawa z jej ojcem, a niedawno jej bratanek, a wcześniej również przyrodni brat, zostali aresztowani za posiadanie narkotyków i napad z bronią w ręku. Teraz jednak okazuje się, że Kate Middleton także ma problem ze swoją rodziną. W ostatnim czasie wszystko huczy od informacji, że wuj księżnej Cambridge bardzo dotkliwie pobił swoją żonę, a kiedy ta straciła przytomność – pozostawił ją samą sobie i uciekł z miejsca zdarzenia.

  Zobacz także  


Sprawa miała miejsce dawno temu, ale dopiero teraz ujrzała światło dzienne. Podczas kiedy to Meghan musiała się zmagać ze wszystkimi skandalami, związanymi z jej rodziną, w opinii Brytyjczyków para księżnej i księcia Cambridge była idealna i nieskazitelna. Okazuje się, że nie do końca… W swojej rodzinie również mają bowiem kogoś z kryminalną przeszłością.

Nieokiełznany wuj Kate

53-letni Gary Goldsmith to młodszy brat Carole Middleton. Sprawa dotyczy pobicia, które miało miejsce w 2007 roku, kiedy Gary, wraz ze swoją żoną Julie-Ann, wracali z akcji charytatywnej. Już w taksówce zaczęli się kłócić, a kiedy wysiedli – zaczęli się szarpać. W pewnym momencie mężczyzna uderzył w twarz kobietę i kiedy ta upadła na chodnik, tracąc przytomność – mężczyzna jak gdyby nigdy nic poszedł do ich mieszkania.
Taksówkarz wezwał policję, a ci za jakiś czas wyprowadzili go w kajdankach. Wuj dostał szału za to, że Julie-Ann oskarżyła go o odurzenie narkotykami. I nie było to nadużycie, bowiem kilka razy został on przyłapany przez paparazzi na wciąganiu kokainy.
Sąd skazał go na 12 miesięcy prac społecznych i nałożył na niego 5 tysięcy funtów kary, a także otrzymał on zakaz zbliżania się do kobiety.

  Zobacz także  


Goldsmith jest całkowicie szalony i za to, co zrobił podczas ślubu Kate z księciem Williamem, dostał oficjalne upomnienie od królowej Elżbiety II. A to już nie są przelewki.

Wielokrotnie padały również oskarżenia o to, że wuj nadużywa narkotyków, ma słabość do prostytutek z którymi zdradzał żonę, a także że napastował nastoletnią dziewczynę i jej matkę. Mężczyzna jednak zaprzecza, żeby cokolwiek takiego miało miejsce.

Opinia znajomych z jego otoczenia pozostaje jednak jasna:

To gangster
Wszystko na temat:

Gwiazdy Gary Goldsmith Wuj księżnej Kate Brytyjska rodzina królewska Rodzina królewska Para książęca Książę William Kate Middleton Meghan Markle Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz