×

Wyszukaj artykuł

Już ich nie ma!

Wszystkie miejsca na obóz Anny Lewandowskiej wyprzedały się w niecałe 6 minut

Redakcja Pinbook | 05-11-2019 | skomentuj

Wszystkie miejsca na obóz Anny Lewandowskiej wyprzedały się w niecałe 6 minut

AKPA

OceńAnna Lewandowska jest obecnie jedną z najpopularniejszych fit-celebrytek w Polsce. Była mistrzyni karate i żona Roberta Lewandowskiego postanowiła podbić świat fitnessu i od jakiegoś czasu organizuje kilkudniowe obozy sportowe pod nazwą „Camp by Ann”. Cieszą się one ogromną popularnością, także wśród osobistości show-biznesu. Nic więc dziwnego, że miejsca na najnowszy turnus obozu zostały wyprzedane w zaledwie 6 minut.

  Zobacz także  


Zapisy ruszyły w czwartek i momentalnie skończyły się po kilku minutach, ku powszechnemu rozczarowaniu zainteresowanych wyjazdem.

Kosztowna impreza

Na obóz „Camp by Ann” z pewnością nie każdy może sobie pozwolić. Za tydzień sportowych przeżyć trzeba zapłacić skromne 3300zł. Jednak jak widać, chętnych nie brakuje. Cała impreza odbywa się w Dojo „Stara Wieś”, które zapewne ma nastroić uczestników azjatyckim duchem walki i gdzie, jak możemy przeczytać na stronie obozu: „profesjonalny kucharz zapewni zbilansowane posiłki, przygotowane według zaleceń i przepisów Anny Lewandowskiej”. W cenę wliczony jest też autorski wykład celebrytki.


Wszystko na temat:

Anna Lewandowska Robert Lewandowski Fitness Sport Celebryci Camp by Ann Wszystkie tagiKomentarze: