×

Wyszukaj artykuł

Co dalej?

"Wspaniała pani Maisel" - to koniec serialu?

Patrycja | dnia: 18-10-2020 | skomentuj

"Wspaniała pani Maisel" - to koniec serialu?

Materiały promocyjne serialu

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


W styczniu ekipa "Wspaniałej pani Maisel" ma rozpocząć zdjęcia do 4. sezonu. Jednak twórczyni serialu twierdzi, że pandemia koronawirusa może sprawić, że serial zakończy się dużo wcześniej, niż powinien. Niestety, to fakt, że pandemia mocno uderza w rynek kinematografii, co odczuwają producenci, platformy streamingowe czy aktorzy. Co jeszcze powiedziała o serialu jego twórczyni? 

Pandemia wykończy "Wspaniałą panią Maisel"? 

Ekipa serialu miała pojawić się na planie pod koniec roku. Niestety, niewiele z tych planów wyszło. Dlatego określono nową datę wejścia na plan - jest to styczeń 2021 roku. Amy Sherman-Palladino, jego twórczyni, przyznała, że wraz z innymi zaangażowanymi w produkcję, zaczęła zastanawiać się czy nie powinni zakończyć serialu wcześniej. 

  Zobacz także  


Wpływ pandemii na 4. sezon będzie miał wpływ na to, kiedy dokładniej zakończy się produkcja. Problemem serialu nie jest to, że trzeba robić sporo testów na koronawirusa, ale przede wszystkim to, że serial potrzebuje mnóstwa statystów, a teraz po prostu nie jest to możliwe. 

Producentka serialu powiedziała, że stoją przed nią ciężkie wyzwania: 

Kręcenie serialu w tym roku będzie większym wyzwaniem. Myślę, że ten rok powie nam wiele o przyszłości serialu. "Maisel" została stworzona jako pewnego rodzaju widowisko. Ma duży rozmarch i dzieje się na zewnątrz. Potrzebuje przestrzeni i energii. To nie jesy serial, który istnieje w małej kieszonce.

W dalszej części powiedziała, że doskonale wie, jak chce, aby serial się zakończył. Nie wie tylko, ile zajmie im to czasu, aby do tego miejsca dotrzeć. Jest jednak pewna, że serial nie powinien kończyć się na 4. sezonie. 

Kiedy będziemy w ogóle mogli zobaczyć 4. sezon serialu? Cóż, najpewniej w III lub IV kwartale 2021 roku, ale są to powidoki nadzwyczaj optymistyczne. 


Wszystko na temat:

Seriale online Seriale Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz