Będzie skromniej niż zwykle

Wspaniała pani Maisel - ruszyły zdjęcia do 4. sezonu serialu

Materiały promocyjne serialu

Stęskniliście się za Rachel Brosnahan w roli pani Maisel? Mamy dobrą wiadomość! Właśnie ruszyły zdjęcia do 4. sezonu serialu. Ekipa weszła na plan i stara się zrobić coś, co będzie mogło nadal być spektakularne, chociaż pole działania mają mocno ograniczone przez pandemię. Jesteście ciekawi tego, co czeka nas w nowym sezonie serialu? 

Wspaniała pani Maisel - zdjęcia do 4. sezonu ruszyły! 

Ogarnięcie nagrywania serialu "Wspaniała pani Maisel" podczas pandemii to sprawa... Bardzo trudna. Wszystko przez to, że potrzebna jest duża ilość statystów - chociażby po to, aby nagrać sceny w klubie. Nieustannie zmieniane są również lokacje, w których kręcony jest serial. Dlatego ten sezon ma być skromniejszy niż poprzednie. Ale najważniejsze, że będzie! 

Okazuje się, że w Nowym Jorku wystartowały zdjęcia do 4. sezonu serialu. Nie wiadomo jeszcze jak cała ekipa poradzi sobie z nagrywaniem podczas pandemii, ale wszyscy są dobrej myśli. 

Chociaż zdjęcia na Instagramie odtwórczyni głównej roli mogłyby świadczyć o tym, że ciężko jest pracować podczas pandemii: 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Rachel Brosnahan (@rachelbrosnahan)

Już w październiku zeszłego roku Amy Sherman-Palladino informowała, że nagrywanie w czasach pandemii to wielkie wyzwanie: 

Kręcenie serialu w tym roku będzie większym wyzwaniem. Myślę, że ten rok wiele nam powie [o przyszłości serialu - przyp.red]. "Maisel" stworzono jako pewnego rodzaju widowisko. Ma to rozmach, dzieje się na zewnątrz. Potrzebuje przestrzeni i tej energii. To nie jest serial, który istnieje w małej kieszonce 

Z powodu pandemii nie ma pewności, że serial wróci w tym roku na Amazon Prime Video. Być może pojawi się dopiero w kolejnym. Ale to nadal dobra wiadomość! 




Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO