Dobra wiadomość dla fanów!

„Usta usta” - serial z Pawłem Wilczakiem wraca na antenę!

„Usta usta” to jeden z kultowych seriali TVN, którego premiera odbyła się już blisko dziesięć lat temu. Okazuje się, że niebawem serial ma powrócić na antenę stacji. Jak podaje tygodnik „Party”, już w czerwcu mają rozpocząć się prace na planie. Pytaniem jest, czy w kontynuacji zobaczymy ponownie znaną nam dobrze obsadę. W serialu występowali bowiem do tej pory Magdalena Różczka, Paweł Wilczak, Magdalena Popławska, Marcin Perchuć, Sonia Bohosiewicz, Wojciech Mecwaldowski i Karolina Gorczyca. Zgodnie z informacjami otrzymanymi przez tygodnik, producenci namówili już do współpracy wielu z tych aktorów. Osoba związana z TVN powiedziała w rozmowie z „Party”:

Umowy są już dopinane. W obsadzie najprawdopodobniej zobaczymy większość gwiazd, które pojawiły się w serialu dekadę temu.

Materiały prasowe

Producenci serialu zadbają o bezpieczeństwo ekipy filmowej na planie. Jak podaje „Party”, wszystkie osoby, które zostały zaangażowane w prace nad serialem, przeszły już testy na COVID-19. Podczas pracy będą też mogły liczyć na wsparcie lekarza epidemiologa. Ponadto, plan zdjęciowy ma być dezynfekowany i ozonowany.

Historia trzech par

Serial komediowo-obyczajowy „Usta usta” jest polską wersją brytyjskiego „Cold Feet”. Widzowie mogli go oglądać na antenie TVN od 6 marca 2010 roku do 3 maja 2011 roku. Jego fabuła skupia się wokół losów trzech par: Adama Dawidzkiego (w tej roli Adam Wilczak) i Julii Hoffman (Magdalena Różczka), Agnieszki Kornatowskiej (Magdalena Popławska) i Krzysztofa Kornatowskiego (Marcin Perchuć) oraz Izy Nowak (Sonia Bohosiewicz) i Piotra Nowaka (Wojciech Mecwaldowski). Wszystkie znajdują się w różnych fazach związku. Serial ukazuje ich zmagania z codziennymi problemami, które wynikają między innymi z różnicy charakterów i planów na przyszłość. Ponieważ pierwsze miłosne uniesienia mają już za sobą, muszą się skupiać przede wszystkim na organizowaniu wspólnego życia z drugą osobą. W kontynuacji serialu najprawdopodobniej poznamy dalsze losy bohaterów. Na razie jeszcze nie podano planowanej daty premiery nowej odsłony, ani dokładnego składu obsady.

Jeśli nie możecie doczekać się nowych odcinków serialu, koniecznie obejrzyjcie film „Wszystko będzie dobrze” z Robertem Więckiewiczem w roli głównej. Ciekawą propozycją są także filmy „Ojcowie i córki” oraz „Żółty szalik”.Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO