×

Wyszukaj artykuł

Poszedł na żywioł

Wojciech Gola zawalczy na Fame MMA UK?

Redakcja Pinbook | 18-11-2019 | skomentuj

Wojciech Gola zawalczy na Fame MMA UK?

AKPA

OceńNikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw – włodarz organizacji prawdopodobnie sam wejdzie do oktagonu podczas gali Fame MMA UK. Wojciech Gola wyraził pełną gotowość do zmierzenia się z Joelem Morrisem. Ten ostatni w niejasnych okolicznościach stracił rywala - Andrew Henderson nie pojawił się na konferencji i zaistniało ryzyko, że Morris nie będzie miał z kim walczyć. Gola nie boi się wyzwań i spontanicznie postanowił podjąć się walki, do której pozostało niespełna 30 dni. 

  Zobacz także  


Fame MMA to organizacja, która budzi spore kontrowersje. Podczas organizowanych przez nią gali walczą ze sobą youtuberzy i osoby znane z show-biznesu. Teraz gala zadebiutuje na rynku brytyjskim – to właśnie podczas pierwszej gali w UK ma wystąpić Gola.

Z kim zawalczy Wojtek Gola?

Rywalem włodarza gali będzie Joel JXM Morris – wyższy i cięższy od niego zawodnik. Gola ma już pewne doświadczenie w sportach walki – będzie to jednak dla niego debiut we własnej organizacji. Do całej sytuacji Polak ustosunkował się już na Instagramie:

Właśnie zrobiłem coś szalonego. Na konferencji nie pojawił się rywal "JMX-a" i postanowiłem, że przyjmę tę walkę. Tylko sęk w tym, że gość jest bardzo duży. Mierzy 195 cm i waży ponad 90 kg, więc będę mieć przej****e. Mam jednak trzy tygodnie i zrobię to dla was. Chyba będzie dobrze, nie?

Jak poradzi sobie Wojtek Gola? Przekonamy się już wkrótce – gala Fame MMA UK odbędzie się 14 grudnia w Newcastle.


Wszystko na temat:

Fame MMA Gwiazdy Wojciech Gola Wszystkie tagiKomentarze: