×

Wyszukaj artykuł

Zrezygnuje z show-biznesu?

Julia Wieniawa wyznała: „Zrobię sobie przerwę od mediów, której potrzebuje moja dusza i ciało”

Redakcja Pinbook | 30-01-2020 | skomentuj

Julia Wieniawa wyznała: „Zrobię sobie przerwę od mediów, której potrzebuje moja dusza i ciało”

AKPA

OceńJulia Wieniawa wciąż nie może narzekać na brak popularności. Aktorka, która swoją karierę rozpoczęła od roli w serialu „Rodzinka.pl”, szybko stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w Polsce. 21-latka niedługo wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”, czym od początku wzbudziła wielką sensację. Wieniawa nie stroni od mediów – jest aktywna w mediach społecznościowych i chętnie udziela wywiadów. Ostatnio pojawiła się w studiu Radia Zet, gdzie była gościem w programie „Nie Mam Pytań” Szymona Majewskiego. Opowiedziała słuchaczom między innymi o swojej karierze aktorskiej, a także wyjawiła pewne plany na przyszłość.

  Zobacz także  


Rozmowę zaczęła od podkreślenia, że najważniejsza dla niej jest praca, która sprawia, nie ma czasu ani ochoty na „zakrapiane imprezy”.

Pewność siebie

Wieniawa w rozmowie wspomniała swoje pierwsze chwile na planie „Rodzinki.pl”. Przyznała, że początkowo bała się Tomasza Karolaka. Wspomniała również:

Pierwszy dzień na planie był taki, że całą swoją pewności siebie zgubiłam, gdzieś zostawiłam w domu. (...) To było dla mnie bardzo stresujące, bo po prostu było to moje marzenie.

Majewski zadał jej wówczas pytanie o pewność siebie, o której wspomniała. Wieniawa przyznała, że często jest ona jedynie maską, pod którą kryje się przed surowym okiem opinii publicznej i mediów:

Mnie teraz wiele osób komentuje, opiniuje i bardzo łatwo jest kogoś skrytykować i mnie to mimo wszystko dotyka. (...) Wypominają mi: „Idź do szkoły", „Co z ciebie za aktorka? W czym ty niby zagrałaś?". Ja się staram być uodporniona na krytykę. Trzeba się z tym zmierzyć.

Aktorka dodała, że bardzo pomaga jej się uporać z tego rodzaju sytuacjami joga, która wycisza jej umysł i ciało.

  Zobacz także  


Dalsze plany

Julia Wieniawa w rozmowie z Majewskim szerzej odniosła się do stawianych jej zarzutów, że nie ukończyła szkoły aktorskiej. Stwierdziła, że podjęcie edukacji w tym kierunku jest jej marzeniem, ale zwyczajnie brakuje jej na to czasu:

Ja szkoły aktorskiej nie demonizuję. Bardzo chciałabym do niej pójść, jak znajdę tylko czas, bo jak już tam pójdę, to chciałabym oddać siebie całą i nie robić tego pod publiczkę. Teraz przede mną „Taniec z Gwiazdami", trzy premiery filmowe, bardzo dużo się dzieje. (…) Byłam na tylu okładkach, polubiłam to, ale już mam przesyt i myślę, że po „Tańcu z Gwiazdami" pójdę do szkoły aktorskiej i zrobię sobie przerwę od mediów, której potrzebuje moja dusza i moje ciało.

Na koniec dziennikarz zadał jej pytanie o to, co by się stało, gdyby nie udało jej się zdać egzaminów do szkoły. Wieniawa przyznała, że bierze pod uwagę taką możliwość:

Jestem na to przygotowana. Cóż, mogą mi powiedzieć, co ty kobieto tutaj robisz? Ja bym wtedy powiedziała, że przyszłam się uczyć, bo szanuję was, szanuję tę szkołę, szanuję tych nauczycieli.
Wszystko na temat:

Julia Wieniawa Gwiazdy Aktorzy Aktorka Radio Szkoła Show-biznes Wszystkie tagiKomentarze: